Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha új telefonszámot veszek...

Ha új telefonszámot veszek valójában nem újat kapok?

Figyelt kérdés
Ma lett egy új telefonszámom, le töltöttem a telefonszámomra a vibert, és kaptam egy matricás üdvözletet számomra idegentől, nem is válaszoltam neki mert nem akarom meg ismerni. Ha új számot adnak az embereknek az mennyi ideig nincs használva valójában? És hogy válogatják ki, hogy milyen számot adhatnak el, és milyet még nem?

#telefonszám, emberek, kapcsolatok, ismeretek, információ
2020. jún. 23. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
rengeteg variáció létezik telefonszámra de előfordulhat, hogy megkapod valaki más számát akinek megszüntették valamikor
2020. jún. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szóval valójában nincs olyan telefonszám ami nem volt valaha valakié. Csak a kérdés hogy mennyi idő után adják el, másoknak a telefonszámokat? Mert kényelmetlen ha rajtam keresnének más embert.
2020. jún. 23. 16:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom, rajtam is szoktak néha más embereket keresni pedig a kártyám már vagy 6 éve megvan
2020. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
évekig pihentetik. aztán majd valaki megkapja.
2020. jún. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vodafone-nál 6 hónapig pihentetik, mielőtt kiosztanák újra.
2020. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én pont Vodafone-nál vagyok, akkor fél éve volt másé az én számom ezek szerint.
2020. jún. 26. 17:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. De, fél év után már kioszthatják.
2020. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!