Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha zavarban...

Mit tegyek, ha zavarban vagyok a főnökömtől?

Figyelt kérdés
És emiatt távolságtartó vagyok vele, de félek ettől azt fogja gondolni hogy bajom van vele. Pedig nem, csak zavarban vagyok ha a közelben van vagy ha odajön beszélgetni. Eddig női főnököm volt, mióta dolgozom, egy pár hónapja van ez az új, és egyszerűen nem tudom hogy viselkedjek vele. Valaki volt hasonló helyzetben? Neki mi segített?

2020. jún. 23. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen munkakör? Ha zavarban vagy, szólítsd főnöknek, nekem anno bevált.
2020. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meg kellene fejteni, hogy mitől vagy zavarban. Tetszik; nem tudod tegezzed, -e vagy magázzad, vagy éppen ellenkezőleg kell, mint ahogy tennéd magadtól?
2020. jún. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, tetszik is, de most nem akarom hogy azt higyjétek bármit akarok tőle, és egy k_rva vagyok, idősebb is nálam és családja van, de ha nem lenne se akarnek tőle semmit mert a főnököm. Ezért nem ezzel kezdtem. Hanem megoldást szeretnék erre. Tegezem, mindenki tegezi, meg ő is elég közvetlen velünk.
2020. jún. 23. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gondol senki rosszra, de így érthető a szitu. Az a lényeg, hogy magadban helyre tetted, hogy mi van, csak annyit kell tenned, hogy továbbra is tartod a két lépés távolságot, ettől nem fogja azt hinni, hogy bajod van vele.
2020. jún. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A többiekkel szokott beszélgetni. Velem is próbált de en mindig csak pár szóban valaszoltam, es most már annyira nem jön oda. Csak ha munkáról van szó. Nem akarom hogy ezt úgy vegye, nem akarok beszélgetni vele, azért nem beszélgetek.
2020. jún. 23. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Kepzeld el fehernemuben.
2020. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetbem voltam sokáig. Egyszerűen zavarban voltam a férfi főnökömtől, én is jóval fiatalabb nő voltam nála. Egyrészt nagyon teljesíteni es bizonyítani akartam, másrészt egyszerűen nem passzolt a személyiségünk, nem voltunk egy hullámhosszon, a kollégákkal sokkal jobban kijott, mint velem és ez nagyon idegesített emellett úgy éreztem, hogy miattam nem tudtunk eredményesen együttdolgozni. Sajnos van ilyen, be kell valljam, nem kedveltem őt sosem, mindig távolságtarto voltam vele, és szerintem ő sem kedvelt engem. Mert vissza vissza hallottam ezt azt. Ha szimpatikus vagy neki, ezt lehet érezni, próbálj egy általános felszínes jó kapcsolatot kialakitani vele, de ne barátkozz.
2020. jún. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!