Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen kapcsolatban vagytok a...

Milyen kapcsolatban vagytok a kollégáitokkal?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy nagyon kétszínűek az emberek. Főleg munkahelyen, pl gyárban vagy ahol nagyobb létszámmal dolgoznak együtt. Szerintetek mit lehet megosztani egy kollégával?
2020. jún. 25. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:

A munkahelyre dolgozni járunk, nem ismerkedni, barátokat szerezni!

Igen, kétszínűek, mert sokan az alapján hoznak döntéseket, hogy mások mit gondolnak, így nem vállalják fel magukat, hanem inkább a szemedbe mosolyognak, aztán a hàtad mögött kibeszélnek. Nők is, férfiak is. Mindenkinek fontos a jó munkahelyi légkör, de sajnos a többség ezt köpönyegforgatással oldja meg, mert nem gondolnak bele abba se, hogy ezt úgy is meg lehetne oldani, ha csak kollégaként tekintenének egymásra. Ez a többség. Ha kivétel vagy, utálni fognak, de akkor sem szabad túl gyorsan bizalmat szavazni senkinek sem!

Nagyon könnyű eldönteni, hogy ki az, akit pl. kerülni kell. Van erre egy mondás: aki neked mesél, rólad is mesél.

2020. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Alapvetően jóban vagyok mindenkivel.

Felsővezetéssel kölcsönösen elismerjük egymást. Közvetlen főnökömmel nagyon jó a viszonyom. Beosztottakkal összességében szintén. Páran vannak társosztályokról akikkel nem túl jó, de ott a szakmai és hozzáállásbeli dolgok vannak a háttérben

2020. jún. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kis létszámú a csapatom, a főnökünkkel együtt vagyunk hatan. Kedvelem őket, jó velük dolgozni, időnként elmegyünk valahová a csapattal és mindig jó a hangulat. Mindannyian mások vagyunk, de megtaláltuk a közös hangot és tiszteljük, kedveljük egymást. Barátok nem leszünk, de én nem szoktam munkahelyen barátkozni, az már sok lenne.
2020. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Távolságtartó vagyok, 1-2-vel van csak jobb kapcsolatom, de nem sokkal. Fölösleges Mo.-n bárkivel is szóba állni.
2020. jún. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!