Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bunkóság visszamenni,ha 1...

Bunkóság visszamenni,ha 1 hónap múlva felmondok?

Figyelt kérdés

Szerdán kezdek újra a munkahelyemen mert kirúgtak a vírus miatt. 24-én meg fel akarok mondani.

Azért mert 27-én nyaralni megyek és próbáltam ott megbeszélni, hogy táppénz vagy fizetetlen szabadságot nem-e lehet kivenni.

Aztán végülis akkor mondtam nem megyek nyaralni, visszamegyek. De persze megyek csak majd előtte közlöm , hogy felmondok . Addig is jól jön ez a pénz amit keresek. Csak félek leszúrnak, mondjuk azt már tudom hogy ezek után visszamennem oda soha nem kell.


2020. jún. 26. 06:18
 1/10 anonim ***** válasza:
lesz másik munkád?
2020. jún. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs felmondási idő akkor ráérsz előtte való nap szólni, hogy másnap már nem jössz. Az meg ne érdekeljen, hogy a volt munkahelyeden mit mondanak rólad.
2020. jún. 26. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Kit izgat hogy leszúrnak?! Ne viccelj már, milyen emberek ezek, hogy kirúgnak mert nem akarnak fizetni, aztán nem engednek el nyaralni? Menj vissza, mondj föl, nyaralj egy jót, aztán keress egy ennél emberbarátabb munkahelyet.

Kivéve ha még kilátásban sincs másik munka, de a pénz meg kell. Akkor nagyon gondold meg mit csinálsz.

2020. jún. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Probaidö alatt kellene szabi jol èrtem?

En is jartam igy csak engem kirugtak.mondjuk nekem orvoshoz kellett mennem de nem engedtek el.


Akkor 27 éig en palyaznék egy rakat helyre

2020. jún. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hat nálunk úgy van, hogy leállás van csak az most volt áprilisban, a vírus miatt, akkor rúgtak ki engem mert még nem voltam ott évek óta a cégnél. Szóval amúgy se lenne szabadságom .

Nincs utána kilátásban még semmi, de vagy visszamegyek tanulni szeptemberben vagy külföldre megyünk szóval sokat nem vesztek mert előbb-utóbb felmondtam volna

2020. jún. 26. 07:24
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel új jogviszonyod lesz, ezért újraindul a próbaidő is, azalatt meg bármikor felmondhatsz. Mondhatnak rólad bármit, de ha valahova referencia kell, ne őket add meg, mert túl jót nem fognak rólad mondani.
2020. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak annyira szerettem ott dolgozni meg engem is bírtak, már csomószor írtak menjek vissza ,de el volt törve a kezem azért csak most tudok visszamenni, aztán mondtam nem tudnék 1 hétig menni azóta meg olyan bunkó velem, és abból gondolom akkor a felmondásnak se fognak örülni :(
2020. jún. 26. 08:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Az ugye megvan, hogy alapból 1 hónap a felmondási idő?

Hacsak nem próbaidővel vettek fel.

De mondj fel nyugodtan, nem veszítenek veled sokat.

2020. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

😂😂

Nálunk 3 hónap próbaidő és utána is fel lehet mondani felmondási idő nélkül, szóval valamit benéztél. Tudom legtöbb helyen úgy van, itt nem.

2020. jún. 26. 13:47
 10/10 anonim ***** válasza:
3 hónap a próbaidő és egyszer lehet hosszabbítani, újabb 3 hónapra. most vizsgáztam belőle
2020. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!