Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmentek volna dolgozni a...

Elmentek volna dolgozni a helyemben?

Figyelt kérdés
Jelenleg nincs munkám ez igaz, de jövő héten már vélhetően mehetek dolgozni. Egy építkezési vállalkozó napi 600/700 Ft órabért kínált. 7-17-ig. Ennyiért nem mentem el dolgozni, mert korábban dolgoztam már ács-nak napi tizenkét ezer forintért. Ráadásul még az utazást is nekem kellett volna állni. Én úgy vélem van egy határ, építőiparban azért tízezer alatt nem megyek el senkinek, mert ez nem fűnyírás! Veszélyes, nehéz elemek, magasság, aki volt már tudja miről beszélek! Csak ezt egy ismerős ajánlotta segítő szándékkal, de akkor is azért nehogy már 6-7 ezer forintért robotoljak tíz órákat, utána meg még tekerjek le 5km holt fáradtan.

#Munka, építkezés
2020. jún. 26. 15:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
88%
Ez a te dolgod. Én elmentem volna, mert úgy vagyok vele, hogy a napi 7 ezer is pont napi 7 ezerrel több, mint a 0. Ha lesz jobb, akkor megpattanok és kész.
2020. jún. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Hiányzott az a pénz?

Te árazod be a saját időd, nem más.

2020. jún. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
53%

Na, ezt ide hiába írtad ki, mert itt mindenki 4 diplomás IT-sebész-mérnök-kutató.


De na, jelenleg ennyi a pénz. Majd simán talál helyetted másik 30-at.

2020. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Haat. Eddig minden olyan emberrol, aki a jeg hatan is megelt, nagyot forditott az eleten, kiderult, hogy ilyen helyzetekben sem mondott nemet, felulemelkedett azon, hogy ennyiert.

Tobben vagyunk, akik azt mondjuk, dehogy megyek, de nagyon rossz mentalitas.

2020. jún. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Nem azaz ember vagyok, aki elmegy két liter borért meg egy kis apróért valahova maszekolni. Én ha építkezésre megyek akkor dolgozok, oda teszem magam, nincs az a magasság, vagy az a súly, ahová ne mennék ki, vagy amit nem próbálnék meg megemelni, nem tengeni-lengeni megyek oda. Ha pedig én így állok, hozzá, mert így akkor fizessen meg rendesen! Gyümölcsösben többet kapnak, vagy legalább ennyit a két melót meg nem lehet összehasonlítani. De legalább hazahozna, akkor még talán, de hogy tíz órás múszak után még tekerjek le holt büdösen 5km-t a városon keresztül.. nem vagyok idióta. Nem érdekel ki mit gondol, de ez erős lehúzás. Mindennek van egy határa. Egyébként is csak alkalmi melóról lenne szó, van normális végzettségem, csak még nem találtam benne állást.
2020. jún. 26. 15:27
 6/21 anonim ***** válasza:
Az ilyen fosok helyett, miért nem állsz be a seregbe?
2020. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, szeptemberben indul majd a toborzás.
2020. jún. 26. 15:36
 8/21 anonim ***** válasza:
Sok sikert! Tényleg!
2020. jún. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. jún. 26. 15:51
 10/21 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. Mérnök, elég jó fizetéssel. Így írtam, amit írtam. Ha átmenetileg nincs jobb, én elvállalnék bármit azért, hogy ne a nullából éljek, ne a tartalékaimat kelljen felélnem. Más a hozzáállásom, de nincs ezzel baj. Ismerek olyat, aki direkt kihasználja a munkanélkülit éppen, csak hogy otthon pihenjen pár hónapot, de biztos van olyan, aki még azt sem. Nem vagyunk egyformák.
2020. jún. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!