Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan hogy ha nincs meg a...

Van olyan hogy ha nincs meg a napod akkor be kell dolgozni?

Figyelt kérdés
Nem reg kezdtem a Miskolci boschnak az 1es csarnokaba (1 honapja) es jon oda a főnökom hogy nekem be kell dolgoznom 1 napot mert nincs meg az az ido az az 15 nap. De mivel en majus kozepen kezdtem es nekem annyi napot fizettek ki amennyit ott voltam nem ertem miert kell bedolgoznom 1 napot,mikor nem kaptam meg azt a bert....Ebbe a honapba meg 14 napunk van az unnep miatt,de juliusba 16 lesz szoval uti szerintem a julius mert 15-15 re jon ki,es nem ertem miert kellene nekem bemennem bedolgozni ezt az idot,mikor meg csak most kezdtem....mi a velemenyetek jol latom ezt hogy ez igybnem korrekt?!

2020. jún. 26. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Bérlapon hany ledolgozott nap van?
2020. jún. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivan? Mi van a szerződésedben?

Ha nem érted, miért nem a főnöködet kérted meg, hogy magyarázza el miért kell plusz 1 napot dolgozni. Vagy ha ő nem tudja értelmesen elmondani, kérdezd meg a HR-t

2020. jún. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
14 nap van elszamolva a berpapiromon.
2020. jún. 27. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!