Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jogosan vagyok kiakadva hogy...

Jogosan vagyok kiakadva hogy visszaveszik ezt a kollégámat?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jó sok embert elküldtek tőlünk. Én maradtam. Volt egy kollégám, aki miután elküldték teljesen kiakadt, hogy mi az, hogy ő ment, én pedig maradtam, mindennek elmondott engem, meg hogy ő ezek után vissza se jön, stb. Ezt a beszélgetést messengeren mutatta egy kollégám. A főnök mondta, hogy ő vissza se akarta volna venni, mert nem volt megelégedve vele.

Most a cég nyert valami pályázatot, ami miatt föl kell vennie x embert. Mivel szorít a határidő, nem nagyon tudnak válogatni, és ez a kollégám is szóba került. De bevallom én egyáltalán nem örülök neki, sőt. Semmi kedvem ezek után egy légtérben dolgozni vele, és rosszul is esik, hogy a főnököt ez nem érdekli, hogy nekem milyen lenne vele együtt lennem, úgy hogy a hátam mögött mindennek elmond. Mikor megígérte, hogy őt nem fogja visszavenni. Akkor miért mondott ilyet? Legszívesebben elmennék, ha ő visszajönne, de nem akarom megadni neki azt az örömöt. De így meg dolgozni nem tudnék normálisan. Ti mit tennétek? Nektek is rosszul esne vagy én túlzom el? Beszéljek a főnökkel szerintetek?

L/24


2020. jún. 26. 19:12
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

A palyazat csak x ideog tart.nalunk is csinaltak olyasmit hogy egyik cegböl par honapra atjelentettek par embert a masikhoz mert kellett a letszam.

Aztan el is lettek küldve ill visszapapirozva a masik ceghez ahol voltak

2020. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szervezd a következő munkahelyedet.Szerintem, én ezt tenném a helyedben.
2020. jún. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

"rosszul is esik, hogy a főnököt ez nem érdekli, hogy nekem milyen lenne vele együtt lennem, úgy hogy a hátam mögött mindennek elmond."


Édes drága szívecském, ha minden ilyesmit figyelembe vennének a munkahelyeken, akkor senki sem dolgozna, és összeomlana a világgazdaság. Barlangokban élnénk és mamutokra vadásznánk bunkóval. Próbálj felnőni.

2020. jún. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Most a cég nyert valami pályázatot, ami miatt föl kell vennie x embert. Mivel szorít a határidő, nem nagyon tudnak válogatni, és ez a kollégám is szóba került. "

Válság van. Örülj neki, hogy neked van munkád és a támogatásnak hála lesz is. Ennyit meg ki kell bírni, ahogy előttem írták. Ez nem az óvoda

2020. jún. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!