Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tul sok arut rendeltem?

Tul sok arut rendeltem?

Figyelt kérdés

Hentesuzletbe dolgozok eladokent es reggelente nekem kell leadni a masnapi rendelest. Ami nehez benne, hogy be kell lonni, hogy nagyjabol mennyien lesznek az adott napon, mekkora lesz a forgalom. Ugye ez fugg attol, hogy ho eleje vagy ho vege van-e, esetleg lesz e unnep stb. Penteken es szombaton eleve nagyobb a forgalom, hiszen mindenki ebedre viszi haza a hust.


Na most egesz heten en irtam a rendelest (elotte eddig csak 1x volt ilyen, uj vagyok). Minden rendben volt szerdaig, azonban csutortokre nem akartam sok hust kerni, mert volt eleg a raktarban. Nem is kertem csak minimalisat, de a fonok hozzarendelt rengeteget. Na most alig volt vevo: kb semmit se adtunk el a fonok altal rendeltbol. Ugy lehetett volna korrigalni, h pentekre nem kerek hust csak annyit, mint csutortokre de nem igy tortent. Nem jutott eszembe, nem gondoltam at. Na most tele hussal a huto es nincs vevo a boltba, ma se volt es holnap se lesz. A penteken rendelteket adjuk hetvegen is.


Valoszinuleg nem fog elmenni a hus es nagy szerencse kell, h mindentol.megtudjunk szabadulni lejarat elott es ne legyek rengeteg selejt.


Nagyon izgulok, v 2 napja megy a hasam. Annyit korrigaltam, h azokra a napokra amig meg elall a hus nem kertem mar semmit, de hetfon sincs sose forgalom kb meg kedden. :/ szerintetek jogosan izgulok? En vagyok a hibas? Nem ertek sajnos ehhez, bevallom. Marmint a rendeleshez. :/ szerintetek lesz szerencsem? Vagy mire keszuljek? Leselejtezhetek majd ego pofaval rengeteg arut?


2020. jún. 26. 19:20
 1/10 anonim válasza:
92%

"Na most alig volt vevo: kb semmit se adtunk el a fonok altal rendeltbol. Ugy lehetett volna korrigalni, h pentekre nem kerek hust csak annyit, mint csutortokre de nem igy tortent. Nem jutott eszembe, nem gondoltam at."


Ne haragudj, de akkor te mire gondoltál, miközben rendelted a húst? Egyértelműen a te hibád, neked kell elvinned a balhét, tanulj belőle aztán lépj túl rajta. Nem ér annyit, hogy emiatt foss napokig. Attól még nem fog köddé válni az a plusz árú...

2020. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Ez nem a te bajod
2020. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Tegyétek át akciósba, vagy kis fehér tálcákra, fóliával csomagolva bele a fagyasztóba, és úgy onnét majd elhordják kb. kilós kiszerelésben!

Inkább, mint megvárni, míg lejár a szavatosság és mehet a pocsékba!

2020. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Jól van ez így? ***** válasza:
100%
Hétvégi akció!
2020. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még, hogy egy szériabeszerzőnek nincs nehéz dolga :)
2020. jún. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akcio az lesz 😃 igazabol a fonok azt mondta, h nincs baj, max leakciozza csak legyen boven. O meg rendelt volna.
2020. jún. 26. 19:50
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnök tényleg ezt mondta ne parázd túl.
2020. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hajlamos vagyok pedig😃
2020. jún. 26. 20:02
 9/10 anonim ***** válasza:

Gondolom, nem 30 éve vagy a pályán. :)

Ez a munkakör egyetlen dolgot kíván: sokéves tapasztalatot. Erre nincs képlet, hogy előre megmondd, hogy mikor miből mennyi fog fogyni. Még sokszor azok is benézik, akik évek óta ezt csinálják. Mert adódhat bármikor olyan helyzet, hogy a vártnál többen, vagy kevesebben fognak vásárolni.

Ha a főnök egy kicsit és ép elméjű, akkor ezekkel tisztában van, és tudja, hogy ez a munkakör ezzel jár. Te pedig fokozatosan egyre több tapasztalatot szerzel, és máskor már pontosabban becsülöd meg a forgalmat.

2020. jún. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszi!:) hat igen, nem jelezte semmi elore, h kevesen lesznek. Csak csutortok delutan kezdtem latni, h nem jonnek annyira, mint amugy kene. Addigra meg mar a penteki rendeles le volt adva. Na mindegy, legkozelebb jobban megy majd:)
2020. jún. 26. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!