Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány sikertelen állásinterjúto...

Hány sikertelen állásinterjútok volt 30 éves korotokig?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 13:46
A kérdező szavazást indított:
0
1-2
3-5
6-10
11-20
21-30
30-50
51-75
76-99
100-
45 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám egyiket sem sikertelennek, örülök h nem dolgoztam azokon a helyeken mert így nem jutottam vna hozzá azokhoz a lehetőségekhez amiket ott kaptam ahol dolgoztam
2020. jún. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mikor nem volt tapasztalatom, nagyon sok helyen lekoptattak. Pedig gagyi szar melókra jelentkeztem. Aztán az egyik kis cég megszánt, ott töltöttem el 3 hónapot, utána meg már simán felvettek minden olyan helyre, ami eggyel magasabb lépcsőfok volt.
2020. jún. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az 50+ sikertelen interjús jogászhölgy aki végül elvileg a testéből él már?
2020. jún. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Csupa olyan helyen utasítottak el interjú után, ahol igazából nem is akartam dolgozni, csak azért mentem el, mert nagyon kellett volna már egy munkahely. Ahol nagyon szerettem volna dolgozni, oda vagy be se hívtak interjúra, vagy pedig felvettek az interjú után, szóval nem volt egy olyan interjúm se, amit sikertelennek neveznék.
2020. jún. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Metionin ***** válasza:
90%
2. Az egyik egy diákmunka, nem vettek fel színházba jegyszedőnek, mert nem voltam elég szép. A másik egy gyógyszergyár, ahol én álltam fel és köszöntem meg az interjút miután az interjúztató hölgy ordibálni kezdett velem, mert azt válaszoltam a "mikor szülsz" kérdésre, hogy soha.
2020. jún. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is volt olyan interjúm, amin nem hitték el, hogy nem tervezek szülni. Nekiállt a HR-es akadékoskodni, hogy hát de olyan fiatal vagyok, és úgyis meggondolom magam, és hogy hogy gondolom, hogy most azt mondom, hogy nem fogok, aztán majd x hónap múlva becsúszik a gyerek és elmegyek szülési szabadságra. Kb. ugyanezt csináltam én is, felálltam, közöltem, hogy hiszterektómia után isteni csoda lenne, ha bármikor is szülési szabadságra kéne mennem, és köszönöm szépen a lehetőséget, de nem én vagyok az emberük.
2020. jún. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Metionin ***** válasza:
100%
Utolsó, a poén az hogy ezt meg se szabadna kérdezniük x éve. De a hány éves vagyok után nálam is ez volt az első kérdés.
2020. jún. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Addig-addig ment a faggatózás, amíg be nem nyögtem, hogy meddő vagyok. Ami amúgy nem igaz, de látszólag megelégedett az információval.
2020. jún. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Itt a gyakorin 1-2, de a valóság 10 fölött van legalább.
2020. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy az interjúig sem jutunk el, így elenyésző a szám...
2021. jún. 23. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!