Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, hogy fel...

Volt már olyan, hogy fel kellett mondanotok egy olyan munkahelyen, ahol szerettetek dolgozni?

Figyelt kérdés
Miért kellett felmondanotok és hogyan mondtatok fel? Hogyan dolgoztátok fel magatokban? Hogyan mondtátok el a családnak (élettárs/férj/feleség/szülők/bárki)?

2020. jún. 30. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tavaly történt ez az eset, rájöttem, hogy a főnököm rendszeresen 20-30 órákkal kevesebbet fizet havonta mint amennyit dolgoztam. 2 és fél év után jöttem rá.... amúgy nagyon szerettem ott dolgozni és a páciensekkel is nagyon jól kijöttem.

A családom támogatott a döntésemben.

Azóta egy másik rendelőben dolgozom jól megfizet a főnököm, de mégis sokat gondolok a volt munkahelyemre.

2020. jún. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azért kellett felmondanom, mert szakdolgozatot kellett írnom, meg jöttek a záróvizsgák, és nem bírtam volna a nappali egyetemet meg a 8 órás főállást együtt tovább. Három évig voltam ott, nagyon szerettem.

Segített, hogy azóta párszor visszamentem, és azt láttam, hogy minden megváltozott, át is építették a helyet, meg alig volt ismerős arc már, sokan mondtak fel még akkoriban, mikor én. Így realiztáltam, hogy ha vissza is mennék, nem lenne ugyanaz. Meg azért voltak ott is rossz helyzetek, stresszes feladatok, ezekre mindig emlékeztetem magam.

A párom és a családom is támogatott a döntésemben, ők már régóta mondták, hogy nem jó, hogy így túlterhelem magam.

2020. jún. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Költözés miatt kellett felmondanom. A mai napig tartom a kapcsolatot a volt munkatársakkal.
2020. jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Megszűnt a cég, én voltam az utsó aki felállt onnan. Megsirattam annó. Ott kezdtem azt a pályát, ahol most is vagyok.Nagyon nagyon szerettem, és jó főnököm volt.
2020. jún. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen ugyanis minimálbért fizettek, az új hely, konkurens cég, ugyan azért a munkakörért, rugalmasabb munkaidővel, személyesen felkeresett és mondták m9ndjak egy árat amiért átmegyek... én poénból mondtam, hogy 1 összegben 1millió ott helyben, majd havi 300.000...

Fickó elment, 30perc múlva a kezembe nyomott 1milliót és egy szerződést. Havi 300 ezerről.

2020. júl. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5 Akkor ezek szerint keveset mondtál:DD
2020. júl. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű

Vákum formázó műanyag ipari cég volt, öreg rigolyás főnökkel, én a vákumformázáson kívül vittem a cég raktározását is, valamint a Bp környéki megrendelőkhöz is én intéztem a kiszállítást, így aztán ismertem mindent és mindenkit akik miatt működik a cég... ez a kapcsolati tőke érte meg ezt a pénzt... és valószínűleg többet is megért volna.

2020. júl. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2x is, sajnos az idősebb női munkatársakkal soha nem jövök ki, egyik melóhelyen szakácsként dolgoztam, volt rajtam kívül 2 szakácsnő az egyik már évek óta fújt a másikra, mikor én odakerültem engem is elkezdett bsztatni, csak én nem tűrtem el, és inkább ott hagytam. A másik hely egy sima gyár volt operátori állás, ott a "brigádvezető" hölgy kötött belém állandóan, én voltam a folyamatos beugrós, csak én vittem ki a szemetet, hordtam vittem a raklap árukat a békával a saját munkám rovására, mikor ezt megelégeltem és mondtam hogy van itt más férfi is aki megtudná csinálni akkor jött a felháborodás hogy mit képzelek én magamról stbstb onnantól kezdve még jobban szivatott, hiába próbáltam áttetetni magamat másik területre nem volt üresedés, plussz a műszakvezetőnek falubéli volt a csaj, és a minőségellenőrnek rokonja, szóval esélyem sem volt "panaszkodni". Fiatal srác vagyok és mint az elején is írtam az idősebb női munkatársakkal, "csak ha valamilyen magasabb pozícióban vannak" általában nem tudok kijönni...
2020. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
8# az ilyen nőket csak meg kell fektetni és máris kezes bárányok... persze csak ha pasi vagy.
2020. júl. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!