Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek így nem hagyom...

Szerintetek így nem hagyom őket cserben?

Figyelt kérdés
Holnap felmondok a helyen, ahol eddig még csak 2 napot dolgoztam, mert nem bírom, nincs ehhez erőm, a főnök ma azt mondta gondoljam át és szóljak ha van valami. Holnap felhívom és szólok neki, hogy nem tudom ezt csinálni, de helyette tudnék ajánlani egy kedves barátnőmet, aki jól bírja a fizikai munkát, hiszen minden nyáron valami fizikai munkát végez. Mivel még én is betanulok, ezért szerintem nem lenne nagy teher egy újat felvenni, mert őt is ugyanúgy tanítani kellene még. Diákmunkáról van szó. Nem szeretném, hogy én hagyom ott őket és akkor még nincs is helyettem senki, még nekik kell keresni.

2020. jún. 30. 20:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy olyat vállaltál be 2 nap óta, ami erődön felülinek bizonyult, az nem cserben hagyás, hanem józan belátás.Szerintem.
2020. jún. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem sem, csak elég szigorú volt a főnök és szeretném egy kicsit kompenzálni azt, hogyha már én nem vállalom tovább, akkor nekik nem kell keresniük, hanem azonnal jönne más.
2020. jún. 30. 21:18
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2 nap, diákmunka.

Ne aggódj rajta, holnaputánra már azt sem tudják ki voltál

2020. júl. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!