Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az orvos nők hány százaléka...

Az orvos nők hány százaléka szokott kocsival járni?

Figyelt kérdés

2020. júl. 4. 08:49
A kérdező szavazást indított:
10%
20%
30%
40%
50%
60%
70%
80%
90%
100%
17 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
96,47 % egy 2019-es statisztika alapján.
2020. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Sok mindentől függ, pl: milyen messze lakik a munkahelytől, melyik városban él ( pl: Budapest vagy kisebb-nagyobb vidéki város).


Nekem nővérem orvos és mostanság autóval járnak dolgozni a barátjával ( együtt élnek, a barátja nem orvos, de a kórházban dolgozik).

Kb. 70 ezer fős városban élnek (mi is amúgy ugyabban élünk) és van mikor biciklivel jár dolgozni. Régen többet járt biciklivel dolgozni, mint mostanság, annak ellenére, hogy megvolt már régen is az autó.

2020. júl. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

#2 vagyok

Hozzáteszem, hogy nővérem esetében az időtől is függött ez régen, nyilván télen nem igen járt biciklivel :D, jó időben meg inkább biciklivel járt, de előfordult az is, hogy volt már autója és mégis busszal ment.

2020. júl. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy orvosnak életmentő eszköz lehet az autó, szerintem a legtöbben arra törekszenek, hogy legyen is. Ma már nem gazdasági/társadalmi státusz egyszerűen fontos, hogy legyen.
2020. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem mind.
2020. júl. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!