Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Életed leggázabb munkás...

Életed leggázabb munkás ruhája mi volt, amit valaha láttál, és amit valaha viseltél munkahelyen?

Figyelt kérdés

2020. júl. 7. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

2 számmal nagyobb fehér póló,

fehér nadrág (olyan stílusú, amilyet a halottvizsgálók viselnek)

gumicsizma

hajháló

gumikesztyű

😃

2020. júl. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

1, Beltéri játszóházban egy ilyen nagy fejű, mindenki által összeizzadt mascot báb. Ugrálni, táncolni kellett benne.


2, Ugyanitt olcsó műanyag ruhákban Disney karaktereket cosplayelni.


3, Kezeslábas, hajháló, füldugó, acélbetétes, dupla kesztyű, szemcsi, bukó...gyárban. A kutya nem látott de minden kényelmetlen volt.

2020. júl. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mosogatásban lehetett választani kék vagy vörös színű kezeslábas között. Tisztára úgy néztek ki, mint valami rabruha. Szerencsére csak egy napot voltam ott.
2020. júl. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Egyszer dolgoztam szállodában, egy hétig, de kirúgattam magam, mert undorító volt az egyenruha. Bézs színű egyberuha, mint a brazil szappanoperákban a szobalányokon, kis köténnyel, és csakis barna harisnyával szabadott hordani, feketével például már nem.
2020. júl. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon extrém gáz nem volt, drogériában dolgoztam a szépség osztályon, és a mi szìnünk volt a lila, ezért egy ilyen lila bársonymellényt kellett hordani. A háán volt egy csat, ami természetesen mindig mindenbe beleakadt, meg plusz tíz kilóval nehezebbnek tűnt mindenki benne. Szerencsére az egyik nagyon meleg nyáron megengedték, hogy ne hordjuk, aztán valahogy ez utána is elsikkadt.
2020. júl. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fehér ing, fehér nadrág, fehér gumicsizma + hajháló. Néha az ing és nadrág helyett egy sima fehér kantáros munkásnadrágot kaptunk.

Húsüzemben volt ez egyébként. Nem mondom azt, hogy vállalhatatlanul gáz volt (egyébként se látott benne minket a kutya se), de kényelmetlenül éreztem magam benne, plusz minden nagyobb is volt rám a kelleténél minimum egy számmal.


26/F

2020. júl. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Férfi XXL-es méretű láthatósági mellény alacsony, 45 kilós nőként. Mondjuk nyáron akár ruhának is hordhattam volna, az tény. Egyébként annyira nem volt gáz érzés végül is, de azért örültem, mikor aztán kaptam egy S-est :)
2020. júl. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Én simán a maléves egyenruhámat tartottam ocsmánynak, amíg ott dolgoztam, de ezt csak magamban merem a mai napig gondolni, mert a régebbi kolléganők könnybe lábadt szemekkel csodálták akkor is, mióta meg megszűnt a cég, pláne.
2020. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!