Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Május óta nem találok munkát...

Május óta nem találok munkát Budapesten, hasonló cipőben jár valaki?

Figyelt kérdés

Április végén munkanélkülivé váltam. Közel 5 éves irodai tapasztalattal, emelt szintű angol nyelvvizsgával / aktív nyelvtudással nem találok semmi munkát, pedig aktívan keresek már május óta. Kb. 100 állásra jelentkeztem eddig a professionon, volt több interjúm is, de nem jeleztek vissza egyről sem.


Az igaz, hogy fizetési igénynek 180-200.000 Ft-ot adtam meg. Gondolom akkora most a munkaerőpiac, hogy inkább felveszik azokat, akik kevesebbért dolgoznak, viszont szerintem itt a fővárosban saját ingatlan nélkül elég nehéz megélni ez alatt a fizetés alatt.


Persze a semminél jobb még az is, ha az ember csak 150-60-at keres.


Akinek nincs, vagy nem volt a közelmúltban munkája, mik a tapasztalatok?



2020. júl. 7. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd én nyelvtudás nélkül, érettségivel nem találok még egy bolti eladói munkát sem.

Pedig már oda is elküldtem amit rühellek de ez van. És semmi visszajelzés. Április közepe óta keresek.

2020. júl. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Remélem azóta sikerült elhelyezkedned. Én tavaly szeptember óta vagyok munkanélküli, tehát pont egy éve. Barátaim szerint csoda, hogy nem lettem még depressziós. Néha én is csodálkozom rajta. Mindenféle helyre jelentkeztem már jóformán, árufeltöltőnek is, de szinte sehonnan nem kapok visszajelzést. Ritkán jön valami sablonszöveg, hogy mást választottak, ezt leszámítva semmi. Pár hónapig kaptam az álláskeresési járadékot, ami még aránylag jó pénz volt, de miután az lejárt, már csak az aktív korúak ellátását igényelhettem, ami nyilván a semminél több, de ha lakbért kéne fizetnem belőle, mehetnék is a híd alá. Havi 22800 + fizetik a bérletet és a tb-t.
2021. szept. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!