Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csináljak ha nem érdekel...

Mit csináljak ha nem érdekel ez a munka? Valami mást szeretnék csinálni de nem tudom mit. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Óvónő vagyok de már annyira unom nem akarok menni dolgozni. Szüleim erőltettek rám hogy ezt tanuljam én már akkor utaltam az egészet.

2020. júl. 7. 22:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Képezd magad. mindenből egy kicsit, hátha megtalálod, ami érdekel. Abban mélyedj el, tanuld ki, és helyezkedj el benne.
2020. júl. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Thispain ***** válasza:
Mi az, amit szerettél volna gyerekkorodban?
2020. júl. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kulonosen azert ne csinald, mert a gyerekeknek se jo igy. Amugy en meg kimondottan felnek a felelossegtol es tolem nagyon tavol allna.

Ez hivatas, van, akinek nagyon valo. Sajnalom. Valts.

2020. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elég sok más van ezen kívül, kicsit írhatnál az elképzeléseidről.
2020. júl. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2# nem tudom nem gondolkodtam ezen mert minek úgyis tudtam hogy az lesz amit a szüleim akarnak.
2020. júl. 8. 17:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó, akkor menj, mittudomén, könyvelőnek helyette. De oda is fel kell kelni, és be kell járni majd.
2020. júl. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!