Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tényleg már vannak olyan...

Tényleg már vannak olyan munkahelyek,ahol figyelembe veszik a dolgozó (vagy a leendő dolgozó) közösségi médiai életét?

Figyelt kérdés

Azt halottam,hogy már vannak olyan munkahelyek,ahol már nézik,hogy pl.a dolgozó miket ír a Facebook-ra,nem trágár-e stb. Sőt,már állásinterjúnál is figyelembe veszik.

Tényleg vannak már ilyen munkahelyek?



2020. júl. 8. 11:06
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt, néhány nevesebb egyetem isaz USAban
2020. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha nagyon kirívó, akkor kábé minden színvonalasabb helyen.

plusz nálunk eleve használni kell twittert és linkedint projektek és eredmények megosztására, szóval oda egy professzionális profil kell.

2020. júl. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Persze hogy vannak, ez egyáltalán nem új dolog. Egyébként hivatalosan nem szabadna megtenni, de ez senkit sem tart vissza.
2020. júl. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Nekem benn van a munkaszerződésemben, hogy hogyan kell viselkednem a közösségi médián. Semmi szélsőséges álláspontot nem képviselhetek, gondolom mondanom sem kell, nem szólhatok senkinek egy rossz szót sem stb. stb.

Érthető egyébként, a céget képviselem és nem jönne ki jól, ha ilyeneket látnának az ügyfelek nálam.

2020. júl. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze,de ezt mindig is csinálták.Többek között ezért sem vagyok fent ilyen oldalakon.
2020. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem aztán nézegethetnék naphosszat a 0 fotós 0 posztos 0 likeos 30 ismerősös facebookomat. Egyébként egyik hobbim a természetfotózás, a barátommal gyakran töltünk fel ilyen képeket az instagramra például. Instán kívül csak és kizárólag messengert használok kapcsolattartásra, de soha sem volt kesztetésem arra, hogy megosszam mindenféle emberrel a magánéletem.
2020. júl. 18. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Az enyém privátra van állítva, úgyhogy nem tudnak kutatni, munkatárs kettő van csak az ismerőseim közt, az egyik most inaktívra rakta kb egy éve amúgy is. Szóval sokat nem látnak.
2022. ápr. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!