Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehetek halőr?

Hogy lehetek halőr?

Figyelt kérdés

Mennyi idő a képzés? Pénzügyileg még mindig nem olyan drága? Kell hozzá a horgászvizsga is? El lehet vele helyezkedni? Borsod megyében volt már olyan köztetek, aki megcsinálta? Nő lehet halőr?

Imádom a vízi sportokat, köztük a horgászatot is, és eddig szinte mindig csak vízzel kapcsolatos munkám volt, szóval gondolkodtam ezen a munkán.


2020. júl. 9. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Nőként halőr BAZ megyében? Hát nem tudom, én pasasként nem merném, hacsak nem adnak egy forgócsöves gépágyút, amivel a kis donkorleónékat, meg luszeszitákat lehetne terelgetni.
2020. júl. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Azért Borsod még mindig nem Chicago, nem kell túlzásokba esni. Én itt élek mióta megszülettem, és eddig csak emberekkel dolgoztam itt, és érdekes módon soha nem a romàkkal volt a gondom, hanem a magyarokkal, vagy a turistàkkal. A romàra ràszóltam, az szerencsére értett a szóból. Ezzel nem védeni akarom őket, csak az eddigi tapasztalataim ezt mutatják. Magyarral viszont jártam úgy, hogy semmibe vette a kéréseimet, pedig én az előíràsokat próbáltam vele betartatni, és az sem érdekelte, hogy azzal, amit épp ő csinál a saját és a gyereke életét veszélyezteti.

Egyébként nem feltétlen megyén belül szeretnék én ebben dolgozni.

2020. júl. 9. 13:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Érdekes,én is BAZ megyében élek,eddig mindig a romákkal volt gondom...
2020. júl. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem Borsod megye romàiról kérdeztem.
2020. júl. 9. 23:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Tök lényegtelen honnan jött. ;D

Nekem egyaránt volt rendes roma,és magyar emberrel is dolgom. :D

2020. aug. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!