Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a lusta munkatárs nem...

Ha a lusta munkatárs nem csinál semmit nem szólnak ha a szorgalmas visszavesz rögtön észreveszik.Tapasztalatok ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nálunk is van ilyen.Csak nem hagytam ennyiben.Passzív ellenállást mutattam idővel. Most azt csinálom ha az illető elmegy privát dolgokat intézni vagy kint járatja a száját a szomszédokkal fogom magam és kimegyek a kertbe sétálgatni.Ha mások lazulnak lazulok kicsit én is.Talán néha kicsit túlhajtottam magam és így most jobb. Elvégzem amit kell de nem sürgök-forgok mindenért,majd megmarad délutánra annak aki jön vagy a főnöknek ha ő marad.Szerencsére elég okos a főnök és ért,olvas a sorok között és nem érdeke szabadulni a munkásoktol.Amit szóvá tettem erről arra nem válaszolt de azért finoman tesz intézkedéseket.

2020. júl. 11. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát aki ezért fizet a lustának az nem lehet százas, szóval semmin nem kell csodálkozni egy ilyen helyen.
2020. júl. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ismerőse és látja mit csinál. Rákérdeztem nála.Csak ez az illető nem akkora barát mint gondolja,azt mondta több pénzért rögtön átmenne egy másik helyre.Csak ott nem egy ilyen munkásról álmodnak szerintem.Meg tett nekem olyan kijelentést ekkor akkor szombaton,ünnepen neki nem kellene jönni majd dolgozunk a főnök vagy én.
2020. júl. 11. 15:03
 3/5 anonim ***** válasza:
Balázska, te vagy az?
2020. júl. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És amikor én kimentem a kertbe és kicsit tovább ottfelejtettem magam rögtön jött a kérdés a főnöktől,hogy nem érzem jól magam vagy csak úgy kijöttem. Mondtam jól érzem magam.Ezt rögtön észrevette.
2020. júl. 11. 15:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ismered a mondást? Azt a lovat ütik amelyik húz.
2020. júl. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!