Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A postára tényleg mindig van...

A postára tényleg mindig van felvétel, vagy ez szóbeszéd?

Figyelt kérdés

2020. júl. 12. 01:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
33%
Ez érdekelne engem is.
2020. júl. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A posta tag fogalom. Nézz körül a környekeden lévő postakon.
2020. júl. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy időben szinte minden postahivatalnál láttam kirakva papírt, hogy keresnek embert (Budapesten). Nem véletlenül, nevetséges fizetés, sok munka, stressz; gyorsan cserélődik az állomány.
2020. júl. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Én vidéki városban lakom. Itt is keresnek állandóan kézbesitőt. Nem jelentkezik senki, mert a munka nyolcórás, de csak négyórára akarják őket bejelenteni, és fizetni. Meg mivel a kiirás szerint elég hozzá a 8 általános, igy nem a garantált bérminimum felét kapják, hanem a minimálbér felét.
2020. júl. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Néz körül itt, és kapsz választ a kérdésedre.

[link] :D

2020. júl. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Van, a honlapjukon ott van, hogy a XVI.kerületi postára van felvétel.
2020. júl. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6# A kérdés nem ezvolt. Nem Pesti vagyok. Engem az érdekelt, hogy valóbn mindig hiány van-e a magyar postákon? Gondolok itt arra, hogy nem hirdetik feltétlen, de attól még felvesznek ha odamész :)
2020. júl. 12. 16:56
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdésedre kaptál elég választ.
2020. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Épp ezaz, hogy nem igazán.

1# "Ez érdekelne engem is" - Nem válasz

2# A posta tág fogalom (nem feltétlen.. Kézbesítőre gondoltam elsősorban) - Nem válasz

3# Mivolt régen- Nem válasz

4# 1 tapasztalat - Nem válasz

5# Nézzek körül ott, ahol hirdetnek 1 munkát - Nem válasz

6# Nem pesti vagyok, és ez sem konkrét válasz.

8# Nem, nemkaptam..

2020. júl. 12. 17:46
 10/12 A kérdező kommentje:
A kérdés tehát az, hogy valóban munkaerő hiányban szenvednek-e a magyar posták, ahogy mindenki említi, és tényleg mindig vesznek-e fel oda embert. Kézbesítőre gondolok elsősorban. Azt, hogy neten mit hirdetnek, sok esetben nem a valóságot tükrözi. Olyanok válaszát is várnám, akik ott dolgoznak/dolgoztak. Olyan, hogy valaki belinkel egy odalt, hogy figyu Pesten van 1db, az nem érdekel, hisz nem ez a konkrét kérdésem
2020. júl. 12. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!