Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lejárt személyivel munkavállalás?

Lejárt személyivel munkavállalás?

Figyelt kérdés
Munkaszerzodes megkotesenel baj, ha lejart a szemelyim? Ha van ervenyes jogsim, azzal nem helyettesitheto?
2020. júl. 14. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Baj.

Az önkormányzatnál fél óra alatt meghosszabbítják.

2020. júl. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magara a kartyara heteket kell varni, de a meghosszabbitas akkor el van intezve ott helyben?
2020. júl. 14. 13:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elindítod a folyamatot, akkor nincs gond, de úgy tudom, most a veszélyhelyzet miatt bőven van idő a cserére. Nekem júniusban járt le hivatalosan, én elintéztem, mert úgy voltam vele, hogy így is nehéz időpontot kapni, és sokan hajlamosak a végére hagyni. De most nem hiszem, hogy problémázni fognak miatta.
2020. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszi. Tudom, hogy 180 nappal meghosszabbitottak az okmanyok ervenyessegi idejet, de az enyem meg a veszhelyzet kihirdetese elott lejart, ugyhogy elvileg ez az en esetemben nem igaz. De mindenkepp elinditom a folyamatot amint tudom.
2020. júl. 14. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!