Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek a címerezésr...

Mi a véleményetek a címerezésről? Illetve az ottani emberekről?

Figyelt kérdés

Régen én is sokat jártam, mikor középsulis voltam, és úgy döntöttem, hogy jelenleg 24 évesen elkísérem egy hétre a 16 éves unokatesóm, hogy tudjak neki segíteni. (Msc-n vagyok, van hallgatói jogviszonyom, így tudtam diákmelósként menni). Viszont elég meglepő volt az első nap. Az átlag életkor teljesen oké, 16-18 volt. Viszont ott volt a kisfőnök, aki 19 éves középsulis volt, és úgy beszélt mindenkivel mint a kutyával, még velem is. Nagyon élte a főnökösdit, és ezt éreztette is mindenkivel aki ott van, hogy ő a valaki. Kicsit furának éreztem, hogy egy random középsulis gyerek oszt ki engem, de nem akartam vitába keveredni, nehogy aztán az unokaöcsémen álljanak bosszút. Ráadásul, az ottani emberek azt mondják, hogy a megyébe mindenhol ez a helyzet, ilyen jó helyre került, öntelt, nagyképű gyerekek osztják az észt. Kérdem én, nektek mik a tapasztalataitok ezzel a melóval? Egyáltalán, hogyan lehet egy 19 éves középsulis srác kisfőnök egy ilyen helyen?(Ráadásul diákszövetkezetnél) Ha máshol is ilyenek a emberek, akkor mondom az uncsimnak, hogy keressünk mást, nem ér ennyit az egész.


Én anno címerező táborba voltam, de az nagyon jó volt, normálisan viszonyultak hozzánk. Nem úgy mint itt.



2020. júl. 14. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kb. 13-14 éve voltam ilyen diákmelón, akkor is ugyanez volt. Nem tudom hány éves volt a kisfőnök, de nem hiszem h túl idős. Ez van. Rengeteg diákmelóm volt, legalább megtapasztaltam milyen a sz.r meló, és még ma is, vezetőként is eszembe jut, hogy de jo, hogy nen kell azt csinálnom
2020. júl. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%

Ne keverd a táborozást a munkavállalással. Akkor a tábor volt a lényeg ami közben dolgoztatok, most a munkáért vagy ott és azért kapod a pénzedet.

A főnök meg mindegy hány éves, akkor is ő a főnököd. 30 évesen sem szólhatsz be a főnöknek csak mert 33 éves, ez sem más helyzet. Neki az a dolga hogy titeket utasítgasson és elérje hogy a munkát ti jól elvégezzétek.

Ha nem tetszik a dolog akkor nem muszáj csinálnod.

2020. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!