Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az a dolog amit nagyon...

Mi az a dolog amit nagyon szeretnél de soha nem fogod tudni megfizetni bármennyit dolgozol is?

Figyelt kérdés

Én youtubon láttam olyan 4 évvel ezelőtt egy videót, amin egy luxus házat mutattak be. Annyira eltudtam volna magam képzelni benne és annyira az én stílusom volt, hogy azóta is szerelmes vagyok abba a házba. Eleinte motivált is az egyetemi tanulmányaim alatt de aztán rájöttem hogy sajnos bármennyit dolgozhatok/dolgozhatunk a párommal, soha nem tudnánk felépíttetni + fenntartani egy ilyen házat.

(Örülök egyébként annak amink van, tudom hogy másoknak még ennyi sincs szóval nem kesergek ezen csak néha rámjön az álmodozás)


Nektek van/volt ilyen "drága álmotok"? Ház, autó, utazás, valamilyen tárgy?



2020. júl. 15. 11:22
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
36%
Nekem folyamatosan csak ilyen álmaim vannak de ez csak egy következő életben valósitható lenne meg külföldön, külföldi keresettel
2020. júl. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 Sunshinedoll ***** válasza:
86%

Nekem nem nagyon van ilyen. Óriási, drága autóra meg házra sosem vágytam, mindenből azt veszem meg, ami az én pénztárcámnak való és akkor vásárolok valamit, ha szükségem van rá. Nyilván, néha eszembe jut, hogy jó lenne egy mittomén milyen menő autó, vagy egy Fendi táska de igazából annyira nem nyűgöznek le az ilyen tárgyi dolgok, mert se jobb se okosabb nem leszek tőlük.

Amire viszont nagyon vágynék az az, hogy mások idejét és munkáját meg tudjam fizetni, így ezáltal nekem több időm legyen hasznos dolgokra meg olyan dolgokra, amiket szeretek csinálni. Pl. bejárónő meg egy itthoni szakács/séf aki rendszeresen főz rám az nagyon szuper lenne. Ha kertes házban élnék, akkor egy kertész, esetleg saját sofőr, ilyenek.

Az ezáltal felszabadult szabadidőmet tudnám hasznos dolgokra fordítani, munkára, hobbikra, tanulásra.

2020. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
93%
Dinoszaurusz.
2020. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:
Én tiniként álmodoztam bejárónőről meg szakácsról, amikor segíteni kellett otthon. :))
2020. júl. 15. 11:43
 5/65 anonim ***** válasza:
95%
Azért a dinoszaurusz se rossz...
2020. júl. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
100%

Tengerparti ház.

Amikor tudunk, tenger mellett nyaralunk, Horvátországban. Sajnos túl drága lenne egy költözés, és nyelvtudás nélkül munkát se találnánk. Utóbbin elkezdtem dolgozni, a többit meg meglátjuk.

2020. júl. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
82%
Egészség legyen és elég pénz a mindennapi életre. Más nekem nem fontos.
2020. júl. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagy rétet szeretnék egy torbocsinnal meg egy úszómedencével. Öreg koromra talán össze is jöhet, de nem fűzök hozzá sok reményt.
2020. júl. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

Egy ugyan olyan házat ami volt nekem sok sok éve, csak teljes emelet ráépítéssel Bp-en,abszolút az én ízlésemnek megfelelően, nem az agglomerácóban.


De majd odafent meglesz, már készítik:D


Ismered a nótát: épül már a házunk a mennyben:D

2020. júl. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
100%
Egy házat szeretnék Hortobágyon.
2020. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!