Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Németországban asztalosként...

Németországban asztalosként kb mennyit lehet keresni?

Figyelt kérdés
2020. júl. 18. 08:34
 1/6 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha beszéled a nyelvet, akkor bármivel is foglalkozz, ha van szakmád, ha nincs, meg fogsz élni.

Ha nem beszéled a nyevet, legyen bármilyen szakmád is, nagyon nehéz lesz munkát találni.

A fizetés több tényezőtől is függ, pl.: hány műszakban dolgozol (az éjszakai pótlék sokat nyom a latba),családos-gyermekes ember vagy-e.

A kezdő fizu szerintem reálisan kb 1500 eur körül lehet. Aztán ez az évek során emelkedik.

Sok szerencsét! :-)

2020. júl. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi igazából én nem szeretnék kimenni csak kint dolgozik 1 ismerősöm és kíváncsi vagyok mennyit kereshet :)

Amúgy nyelvet nem beszél és kb fél éve van kint.. szóval ez alapján kereshet olyan 1500 körül?

2020. júl. 18. 08:54
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs gyereke amúgy és állandó reggel dolgozik
2020. júl. 18. 08:56
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Elég sokat, ha beszéled a nyelvet. Bár azt ne feledd el, hogy igaz, hogy többet kereshetsz, mint itthon, de a lakhatás is jóval drágább. Ott sincs kolbászból a kerítés, mert ugyan a kaja nagyjából annyiba kerül, mint itthon, de lakni, utazni drágábban fogsz. Szóval ne álmodj arról, hogy 1-2 hónap alatt milliárdos leszel.
2020. júl. 18. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha beszéled a nyelvet, és tapasztalt vagy 2000eur felett, ez biztos. Munkatársam fia villanyszerelőként 3000eurót keres
2020. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
78%
Kb. 10-12€ órabér, vagy 1500-2500€ havi fizetés lehet. Ha ebből jelentős összeget el akar tenni, akkor valami tömegszálláson érdemes laknia és szórakozásra sem nagyon költhet.
2020. júl. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!