Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen hajléktalan szállón...

Milyen hajléktalan szállón dolgozni?

Figyelt kérdés

Van esetleg valaki, aki tapasztalatból tud pár dolgot írni?


Tudom, hogy szarul keres, és tudom, hogy sokan lenézik a hajléktalanokat, ezeket a válaszokat légyszi hagyjuk.


2020. júl. 22. 17:02
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
Gondolj bele. Szagolja a büdös hajléktalanokat(nem sértés, tényleg büdös a legtöbb, mert nem nagyon van lehetőségük fürdeni), hallgatja őket, van, hogy bemennek részegen, beherbálozva, beszarva, behugyozva, összehányva, stb. Van, hogy ott a szállón hánynak, hugyoznak, szarnak be, stb. Van, hogy verekednek, ordítanak, meglopják egymást, lehet, hogy téged is meglopnak, ha nem figyelsz oda. Meg ki tudja milyen betegségül van a fertőz, de nem is kell betegnek lenniük, elég, ha tetvesek/bolhásak, vagy hasonló. Egy szóval fertő, és kell jócskán gyomor hozzá
2020. júl. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%
1: Tudtommal a szállón belül előírás a fürdés és a színjózanság, ha valaki ott akar éjszakázni. De igazából a kérdező olyanok válaszát várná, akik ott dolgoztak vagy dolgoznak.
2020. júl. 23. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom, hogy az ilyen nagyon "lepusztult" emberek csak töredéke a hajléktalanoknak, úgyhogy ezért szerettem volna beszélni valakivel, aki ismeri közelebbről a rendszert.
2020. júl. 23. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!