Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálok rosszul (lépcsőhá...

Mit csinálok rosszul (lépcsőház takarítás)? Ti mit vártok el?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ez hülye kérdés lesz, de hajlamos vagyok minden sz.rt magamra venni. Részmunkaidőben szoktam vállalni takarítást, és ma egy lakó elment mellettem, és flegmán megkérdezte, hogy szoktam söprögetni is?, majd szinte utasított, hogy csináljam meg még egyszer az előttük lévő részt, mert nem tudja, hogy takarítok, de ott maradt egy csomó kosz... Visszamentem, megcsináltam, bár bevallom elég hülyén éreztem magam, hogy a tiszta csempét, ami még meg sem száradt, és amin kb. egy darab milliméteres szöszt találtam, újra felmosom. Nem értem, hogy mi várható el, ezért a kérdés. Már többen mondták, hogy szépen takarítok és meg is köszönték, hogy csinálom (pedig hát nem ingyen, pénzt kapok érte), de ha valakinek nem felel meg, az mindig elgpndolkodtat. Szerintetek mi az elvárható egy lépcsőház takarítótól? Bevallom, nekem eszembe sem jutna a nálunk dolgozó takarítót ellenőrizgetni vagy utasítgatni, de az is igaz, hogy nem tudom, hogy működik ez (még nem régóta dolgozom ott).
2020. júl. 24. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy lakó csak ne utasítgasson, mert nem vagy a szolgálója.


Aki megbízott azzal beszéld meg mik az elvárások.

2020. júl. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azon már túl vagyunk, mondták, hogy vannak ilyen lakók, akik túl sokat várnak el, csak nem értem, mi számít "jó" felmosásnak. Eddig azt hittem, egészen precíz vagyok... :)
2020. júl. 24. 14:17
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szard le. Vannak ilyen seggarcúak, akik boltokban az eladóval, takarítóval, felszolgálóval játsszák meg, hogy ők a nagyurak, akiket nem szolgálnak ki rendesen. Ezek pökhendi kis senkik valójában.

Mondd meg neki nyugodtan, hogy pontosan tudod, mit hogy kell letakarítani, de szívesen átadod a seprűt, csinálja, ha jobban ért hozzá. Felesleges kérdezősködnöd, nem a munkáddal van baj, csak vannak ilyen tetűládák, akiknek muszáj belekötni mindenkibe.

2020. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, végül én is ilyesmire jutottam. :) Hogy nem törődöm vele.
2020. júl. 24. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!