Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan, hogy egy kolléga,...

Van olyan, hogy egy kolléga, akivel jóban vagy, elmegy melleted köszönés nélkül munkahelyen kívül?

Figyelt kérdés
Mert egyik kolléganőm csinál ilyet. Bent jóban vagyunk, segítőkész, kedves, tett nekem már szívességet melón kívül is, én is neki többször is, de mégis ilyen.
2020. júl. 25. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Ritka, de van.

Bunkó.

2020. júl. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Direkt csinálja?


Lehet nem vett észre.

2020. júl. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy csak nem vett észre? Lehet hogy el volt merülve a gondolataiban. Velem gyakran megesett az is hogy szemüveg nélkül nem ismertem fel az embereket pár méterről se.
2020. júl. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Van ilyen: a munkahelyi életet nem akarja keverni a magán-, és a munkahelyin kívüli élettel. Érthetőnek vélem.
2020. júl. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

En a munkatarsaimat a munkahelyen kivpl meg se ismerem. Klottgatyaban meg stradpapucsban pl.


Rengeteg embert en csak helyhez tudok kötni

2020. júl. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!