Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan fognak fogadni az új...

Hogyan fognak fogadni az új munkahelyemen ha felsőfokú végzettséggel vettek fel vasúti jarmutakaritonak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 29. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem kell reklámozni.
2020. júl. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Így van, legjobb ha letagadod. Már eleve jelentkezésnél is felesleges volt megmondanod. A takarítók zöme lenézi a kicsit is tanultabb embert. Tudom, mert én is voltam takarító sok évig.
2020. júl. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell tudnia ezt egyik közvetlen munkatársadnak sem. Annyit tehetsz még magadért, hogy a személyes kommunikációban hozzájuk igazítod a nyelvhasználatot. Ez nem azt jelenti, hogy alpári módon kellene viselkedni, egyszerűen csak jót teszel magadnak azzal, ha elsőre megértik, miről beszélsz, - nem túl szerencsés ilyen környezetben a "tudományoskodás", mert az azonnali okot szolgáltat arra arra, hogy utáljanak vagy azt a tévképzetet generálja a kollégáidban, hogy fenn hordod az orrodat. Ilyen helyre - az esetek igen túlnyomó hányadában - az ék egyszerű emberek mennek dolgozni, mert nem nagyon válogathatnak a munkáltatói listákon. Előfordulhat, hogy rá kell hangolódni majd az argo alapfokú ismeretére is, mert különben nem fogjátok megérteni egymást.
2020. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Kit érdekel.
2020. júl. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Hajjaj, biztos kinéznek. Tedd a dolgodat és próbálj bandázni velük. De ki fogsz lógni, most szólok. Egyszerűen nem lehet teljesen máshogy viselkedni. Bosszantani is fognak a dolgaik. A máshogy gondolkodásuk. Remélem, lesz egy hasonszőrű köztük, akivel el tudsz lenni.
2020. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

meg ne mondd!! szét fognak szekálni!!!!

20 évet lehúztam a vasúton - és nem a takarítók között, hanem jóval feljebb... biztosíthatlak hogy ha kiderül nem lesz nyugtod!

nagyon nehéz lesz beilleszkedned... sajnos a takarítók között elég sok az olyan ember akinek a 8 általánosa sincs meg.

te nagyon ki fogsz lógni a morálod, hozzáállásod, stb. miatt. ostobák mint egy féktuskó (elnézést a féktuskóktól) de ezt azonnal le fogják venni hogy nem. közülük való vagy!

2020. júl. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Ne reklámozd, ez inkább az ország színvonalát takarja...
2020. júl. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
5 osztalyt mondasz es be vagy fogadva😛
2020. júl. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
87%
5 Én is takarítok szintén hasonló háttérrel, mint te kedves kérdező. Nekem még egy nyelvvizsgám is van. Ahol dolgozom mindenki tudja ezeket. Takarítóként egyedül vagyok ugyan , szóval más takarítók nem néznek le. Viszont van 1-2 nő (érdekes módon nem a férfiak ), aki lenéz. Ez van.Magukat minősítik. Rosszul esik , de nem tudok mit csinálni. Egyébként én a betegségem miatt nem válogathatok.
2020. júl. 30. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!