Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan vegyem ra magamat,...

Hogyan vegyem ra magamat, hogy elmenjek dolgozni?

Figyelt kérdés

Felreertes ne essek, szeretek dolgozni egy jo munkahelyen, szeretem a jofej kollegakat, jo fej fonokoket, jo tapasztalataim vannak volt munkahelyekrol es jo vagyok abban, amit csinalok. Tehat nem munkaundorrol vagy ilyesmirol van szo.

Megsem tudom ravenni magamat, hogy jelentkezzek barhova, nezegetem a hirdeteseket es mindegyik olyan mehhhh, nem keltik fel az erdeklodesem, pedig lehet amugy jo hely, csak ilyen semmitmondo szar hirdeteseket irnak meg mindenhol.

Hianyzik kicsit a “munkahelyi stressz”, a pletykak, kollegakkal sorozes, a teljesitmenykenyszer, problemak megoldasa, de megsem jelentkezem sehova😃

Igazabol volt egy nagyon jo munkahelyem, remek kollegakkal es fonokokkel, de vezetovaltasnal elindult a hely a lejton, kicsit felhigultak a dolgozok is, egyre tobb semmihez nem erto hulyegyerek jott, es szep lassan mindenki felmondott, azota nem nagyon kerestem uj munkat, mert felek tole, hogy egyik sem lesz ilyen jo.


2020. aug. 1. 07:43
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Engem a penz motivalna.

Ha jol/sokat fizetnek, ahhoz màr odatennêm magam. Tudnék mivel kalkulalni tervez i celokat tüzni ki es megvalositani elni mint hal a vizben. Az ugy tetszene


De ahhoz hogy honaprol honapra éljek, az lelombozo

2020. aug. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Én azért dolgozok, mert van az a hobbim, hogy nem akarok éhen halni. Senki nem pénzzel, így muszáj, ha enni és lakni akarok valahol. Persze ha valakit eltartanak, naná, hogy nincs mi motiválja.
2020. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem az, hogy eltartanak, sajat lakasom van, a rezsi alacsony es van felretett penzem. Ettol fuggetlenul dolgozni kellene, de nincs motivacio, pedig itthon is unatkozom.
2020. aug. 1. 09:05
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
"es mindegyik olyan mehhhh" Jézusom...
2020. aug. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
21%

Teljesítménykényszer hiányzik??

Biztos jol vagy? Én is nehezen szánom rá magam, mert épp amit felsoroltál, abból a hátam közepére sem hiányzik semmi. Itt nem léteznek inspiráló munkahelyek, a megbecsülést pedig hírből sem ismerik, ezen kívül a fizetés is szánalmas. Pont azok a dolgok nincsenek meg a magyar munkahelyekben, amik a legfontosabbak lennének.

2020. aug. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!