Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol találjak munkát, ha...

Hol találjak munkát, ha mindenhova tapasztalat kell?

Figyelt kérdés

két éve keresek állást, és semmire se tartom magam már, mert mindenhonnan elküldenek... mert nincs tapasztalatom...


MIT TEGYEK ÍGY????????? hazudjak?

mert az lesz. Vagy érettségivel legyek szemétszedő, vagy hasonló?



2020. aug. 4. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Két éve? Csak érettségid van? Azzal elég nehéz lesz állást találni. Két év alatt elvegezhettel volna valamilyen szakiranyu OKJ tanfolyamot. Pld pénzügyi számviteli ugyintezo, vagy egészségügyi szervezo, vagy bármi, ami érdekel.
2020. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
érettségivel önmagában semmire nem mész,ha nincs mellé szakmád.egyébként 2év alatt bárki talál munkát ha akar,ennyi idő után nem válogatni kéne,hanem bárhova elmenni,ahonnan majd válthatsz,és a nullánál minden több.mindenki szar munkával kezdi,egy gyárba mindig mehetsz operátornak,csak azthiszed hogy egy érettségivel főnökpozíciókat fogsz kapni,üdv a nagyvilágban...
2020. aug. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%
Legyel jovokutato ... abban nem lehet gyakorlatot elvarni :)
2020. aug. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Ur Isten, nyilvan nem fonoki pozíció érdekel. Tényleg nem jött ossze semmi.


1 hetig dolgoztam egy cégnél es kozben kerestem mert voltak bajok. Ennyi.


Foloslegesen tettem fel a kérdést.

2020. aug. 4. 22:58
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Mehetsz gyárba nyugodtan. Valahol el kell kezdeni. És közben tanulj valami szakmát, amit az első írt.
2020. aug. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Az érettségi önmagában egy nulla. Ne várj semmit ezzel.
2020. aug. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a Lanchid felujitasara biztos keresnek embereket.
2020. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Esetleg titkárnő.. Ha beszélsz valamilyen nyelven esetleg. Vagy ugyintezo irodában. Bár ahhoz is szakképzettseg kell.
2020. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
91%
mégis milyen válaszra számítottál? van jópár diplomás ember,aki elmegy a mekibe is,mert épp nincs más,ahova felvennék. " Vagy érettségivel legyek szemétszedő, vagy hasonló?" ebből lejött hogy válogatsz,és azt hiszed 1 érettségi önmagában ér bármit is,konkrétan már dobálják utánad a mai világban,nekem volt olyan ismerősöm aki a nevét nem tudta leírni helyesen,de mégis megvan neki,ez arra jó csak,hogy tudd tovább képezni magad,elmehess egy OKJ-ra mondjuk..én pl 2 évet kibasztam 1 logisztikus képzésre ami nem is érdekelt,csak hogy legyen valami,pont nem mentem vele semmire,ugyanúgy robotolhattam mert nem volt más,volt ahonnan azt írták,hogy túlképzett vagyok az adott munkára:)) már egy saját vállalkozásom van,és nem vagyok ráutalva hála az égnek ezekre a mai munkaadókra,akik a végtelenségig kihasználják az embert.viszont aki keres az talál a mai világban,nem szégyen semmilyen munka,az a gáz ha valaki nem dolgozik és várja a csodát,de sok sikert neked!:)
2020. aug. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Bakker. Diplomám van, két nyelvvizsgám, és kb 4 szakiranyu felsőfokú tanfolyamom. Mindig jó munkahelyeim voltak. Most a vírus tönkretette a céget ahol dolgoztam. Tudod mit csinálok? Felszolgalo vagyok egy kávézóban. Átmenetileg. Nem is azért mert nincs megtakarításom. Egyszerűen ruhellnek otthon ülni olbetett kézzel, és várni a sült galambot.


Nincs mire várnod érettségivel. Vallalj el bármit. Akár szemetszedest is. Szégyen a munka? Vagy degradalo a fizikai munka? Keveset tudsz még az életről. 😉

2020. aug. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!