Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Állásinterjún elmondjam,hogy...

Állásinterjún elmondjam,hogy mindennap be szoktam rúgni,vagy inkább elhalgassam?

Figyelt kérdés
2020. aug. 5. 00:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Minek jelentkeztel egyaltalan dolgozni ha naponta nem vagy tiszta ugy se?
2020. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%

Hát én nem lennék rá büszke, de te tudod.


(amúgy nem vagy vicces)

2020. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom trollkérdés, de tulajdonképpen ha munka után teszed, és másnap reggel ugyanúgy megjelensz a munkahelyeden, és semmilyen hatással nem lesz rá az előző napi berúgásod, akkor tulajdonképpen senkinek semmi köze hozzá.
2020. aug. 5. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondd el, aztan meselj, mi volt.
2020. aug. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A másnaposság látszódik, hosszútávon meg pláne. Ha gépekkel vagy emberekkel foglalkozol, akkor meg veszélyes is tud lenni...
2020. aug. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól függ, hogy hova jelentkezel..., ha mondjuk viktorunk előtt kell minden itókát megkóstolnod, hogy mérgezett e, csak előny:DDD


Ha buszvezetőnek jelentkezel, első napon ki is rúgnak...reggelente szondázás van.

2020. aug. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem mondd el.
2020. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szervusz, Balázska!

A legjobb, ha úgy mész interjúra, hogy beszélni sem tudsz. Akkor nem kell szóba hozni a témát, de nem is nagyon tudnád. Nem hiszem, hogy nehezedre esne, hiszen amint már többször is elmesélted, 29 éves korodra eljutottál odáig, hogy csak pár órát bírsz ki alkohol nélkül.

2020. aug. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!