Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem sikerült az interjú a...

Ha nem sikerült az interjú a Bosch 3-as csarnokaban,akkor be lehet jutni másképp?

Figyelt kérdés
Az interjú nem sikerült az egyik ismimnek,mert az állásinterjún egy alátétet kihagyott, mashogy be lehet jutatni? Hallottam hogy van egy idő intervallum ami alatt nem jelentkezhet,ki lehet ezt küszöbölni?

2020. aug. 5. 01:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Ebből a cucból nekem is kell
2020. aug. 5. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%
Én azt nem értem, a Bosch hogy nem pereli még a Gyakorit, amiért az itt feltűnő kérdések, amikből látszik, milyen emberek dolgoznak ott, ennyire rossz fényt vetnek rá. Sokkal jelentéktelenebb celebecskék simán töröltetik a róluk szóló kérdéseket.
2020. aug. 5. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%
Őszintén fogalmam sincs mi az a 3-as csarnok, de GDPR törvény szerint az adataidat 2 év után törölni kell ha nincs módosítás az adatbázisban.
2020. aug. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hogy kellett volna kiirnom meseljetek....
2020. aug. 5. 08:32
 5/13 anonim ***** válasza:
Neked egyáltalán visszajeleztek a Boschtól...? :D :D :D
2020. aug. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hogy vagytok ertetlenek? Voltam állásinterjún nem sikerül,eddig erted? Vagy nagy betűkkel irjam? Esetleg másik külsős céggel lehet jelentkezni,hogy ne kelljen 3 honapot várni? Felfogtad remélem....
2020. aug. 5. 11:21
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Ha interjún ilyen stílusban beszélsz, szerintem érthető, hogy miért nem jeleznek vissza............
2020. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A külsős cég nem fog pályázati hozzájuk mert már megvagy a Bosch adatbázisában. Nézz egy ideig más lehetőségeket.
2020. aug. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
49%

7# ott a pont 👍👍👍

Most már tudjuk hogy miért nem sikerült 😭 biztos F.

2020. aug. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
49%
Talán a hátsó ajtó nyitva ott be juthatsz. 😀 lol 😆
2020. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!