Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek melyik álláspont...

Szerintetek melyik álláspont helyes ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Egy munkahelyen a sok dolgozó mind az a nyalizós típus és nyalnak ezerrel a főnöknek, hogy megtarthassák az állást esetleg jobb pozícióhoz jussanak. A főnök élvezi a szituációt, mert kiszolgálják őt, az én álláspontom viszont az, hogy irritálna a sok hazug kétszínű ember (egyébként tényleg azok). Ti hogyan látnátok ha benne lennétek?
2020. aug. 7. 01:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem maradnék sokáig ott mert én nem nyaliznék szóval nem nézőpont kérdése. Szerintem ahol az embert nem becsülik meg ott nem érdemes azzal foglalkozni mit gondol a masik aki nyalizik vagy a főnök.
2020. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keresnék másik munkahelyet a helyedben.
2020. aug. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is keress masik munkahelyet!
2020. aug. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem írtuk egyszerre én utánad írtam miután te írtad egyet értve ezzel amit írtál.
2020. aug. 7. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nézz rá az órára percre, én egyébként nem láttam az írásodat, csak mikor elküldtem. De nem vitatkozom.
2020. aug. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sosem voltam ez a sókos típus, a főnökeim munkatársamnak kezeltem általában (nem havernak, de nem is viselkedtem úgy vele, mintha az óvónénim lenne). Nekem igazából ez a stratégia bejött, a mostani helyemen is nagyon jó a kapcsolatom a főnökömmel pont emiatt. Olyan helyen nem maradnék, ahol ilyennel meg kell magam aláznom. Illetve nem vagyok az a háborgó típus sem, aki szándékosan dacol a vezetéssel és irigy arra, hogy a főnöke előrébb van. Sajnos ilyen embereket is ismertem, pedig a főnököm teljesen normális ember volt. Szóval elég, ha úgy tekintesz rá szerintem, hogy "igen, ő is csak ember, mint én" és ennek megfelelően megadod a tiszteletet.
2020. aug. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sehogy nem látnám, mert felmondanék
2020. aug. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Felmondanék.
2020. aug. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megfontoltam a tanácsot és nekikezdek felmondani :) Szemét korrupt munkahely, remélem máshol nem ilyenek.
2020. aug. 7. 11:08
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekikezdesz felmondani? Azt hogy?:D

Nem fogsz te onnan eljönni

2020. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!