Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Esti iskola mellett elkezdhete...

Esti iskola mellett elkezdhetek egy munkaügyi központ által finanszírozott képzést?

Figyelt kérdés

Engedni fogják? Nem volt eddig időm lemenni a munkaügyibe, email-t írtam nekik, de arra nem válaszoltak(szerintem már nem is fognak), telefont nem veszik fel. Természetesen, ha itt nem kapok választ, akkor kerítek időt lemenni, és megkérdezem erről az illetéseket. Csak gondoltam hátha van itt tapasztalt ember.

Munkám egyébként nincs, alkalmi sem.


2020. aug. 7. 18:59
 1/4 anonim válasza:

Milyen esti suli? Érettségi?


Én esti érettségire járok, és az egyik osztálytársam ez mellett kezdte el az egyik munkaügyi által finanszírozott képzést, szóval a kérdésedre a válasz igen. :)

2020. aug. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem érettségi, estin tanulok szakmát. Heti 2-3 napot kell bemennem, májusban fogok végezni, ez a munkaügyi képzés pedig 4 hónap lenne, szóval lazán tudnám csinálni a kettőt egyszerre.
2020. aug. 7. 19:05
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is igen. Jártam olyannal egy tanfolyamra, aki esti iskolába járt.
2020. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így már nem vagyok biztos benne, hogy finanszírozzák is.
2020. aug. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!