Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyeken nagy feszültsége...

Munkahelyeken nagy feszültséget okoz a jelenlegi válság/járvány?

Figyelt kérdés
Mobbing amiatt, mert nem valakinek az édesanyja dolgozik ott, te helyetted? Ebből fakadó konfliktusok, feszültségek? Létező dolog ez sok helyen, vagy ez annyira nem?Esetleg, főnökeid mentalitása megváltozott, és már nem vagy annyira pótolhatatlan, mint előtte? Csökkentett fizetés? Több munkanap? Kevesebb szabadság?

2020. aug. 9. 01:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A munkatörvényt mindig be kell tartani.

Kivéve, amikor a kormány vészhelyzetben ideiglenesen fel nem függeszt egyes törvényeket, rendeleteket.

Senki sem pótolhatatlan.

Munkahelyfüggő, főleg szakma függő, hogy van-e feszültség, vagy nincs.

2020. aug. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsém van, úgy látszik, nincsenek nagyobb problémáink egymással.

Bár az előző helyemen sem láttam semmit, mégis kifúrtak.

2020. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nálunk nincs az én részlegemen, máshonnan tömegével rúg ki a cég olyan dolgozókat, akik nem 5 éve vannak a cégnél.

Én már megtanultam, hogy minden cég a saját helyzetét nézi és nem érdekli őket, hogy a dolgozóik, akik tömik a zsebüket mennyiért és mennyit dolgoznak. Éppen ezért folyamatosan nézek lehetőségeket, elküldöm az önéletrajzom biztosítékként, pedig szeretem a munkám.


A kollégák között nincs feszültség szerencsére, viszont a főnököm egy vicc (nem a vírus segített abban, hogy erre rájöjjek). Eddig is kihasználta a home office lehetőséget (nekünk sajnos nem lehet), nem tartja be a munkaidőt, ebédidőt, sokszor elérhetetlen, szabit erre nem vesz ki.


Berendelt mindenkit az irodába júliustól, ő meg sunyiban eltitkolta mindenki elől, hogy amúgy szeptemberig ne is számítsanak rá..


Én ennek tudatában nem mentem vissza, majd szeptember közepén, már ha nem lesz újabb korlátozás.


Szóval nálunk a főnökkel vannak igen súlyos problémák (ezeken kívül is), mert visszaél a hatalmával, több szabadságot használ fel, mint amennyi járna neki és azzal, hogy a főnökei külföldi cégeknél vannak, nem Magyarországon..

2020. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!