Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha próbaidő alatt felmondtam,...

Ha próbaidő alatt felmondtam, és nem kaptam meg az egészségügyi TB kiskönyvet, és azt akarja a munkáltató, hogy menjek be érte, akkor nekem meg kell ezt tenni?

Figyelt kérdés

Én Nyíregyházán lakom, itt is dolgoztam a cég egyik irodájában azonban a "fő” iroda Szegeden van.

Nem is tudnék hogy eljutni, meg milyen alapon Kell nekem oda elmenni,miközben nem is ott dolgoztam. Ilyenkor miért nem küldik ki postán?



2020. aug. 12. 13:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Postán ki szokták küldeni.
2020. aug. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Ha nem adja ki, majd az új helyen adnak.
2020. aug. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az uj hely nem fogja beleirni neki az elözö munkaviszonyat.


Postazni szoktàk szinte mindenhol.

2020. aug. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De ők nem kötelesek kipostázni?
2020. aug. 12. 14:00
 5/10 anonim ***** válasza:
4 Van olyan aki bosszúból visszatartja.
2020. aug. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ra vmilyen szabàly. Ugyanis nalunk a kilepök papirjai kiskönyve mindig prioritason van es az utolso fizujat is nagyon gyorsan utalni kell.nem lehet megvarni vele a szokasos 10 -ét sem.erre nalunk (több cèg raadasul akiknek dolgozunk)kinosan ügyelnek es rendszeres a postazas.


Most habar pont bajom is van ezzel ugyanis az alvallalkozotol kilepett emberek rozsaszin kiskönyve nalam van, az alvallalkozo megszünt de bele pecsételtek. A rozsaszin kiskönyvön meg semmilyen adat nincs a néven kivül..igy nem tudom tovabb postazni nekik. Az alvallalkozo nem erhetö el nincs mar olyan ceg.

2020. aug. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az alvallalkozo lepasszolta vkinek az meg nekünk leadta.
2020. aug. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az új helyen mindenképp kapsz újat, ha nincs nálad az előző, nekem is több van, mert késve kaptam meg 1-2 előző helyről, ebből sose csináltak problémát. Ki kellene postázniuk, ha nem tudsz bemenni érte, nyugodtan mondhatod, hogy nincs időd elmenni Szegedre, és kéred a kipostázást.
2020. aug. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem van pár, szóval ezért ne aggódj, hogy nem lesz másik, de azért, jó ha van. Mondjuk az enyémet is benyelte a legutóbbi munkahelyem.

Egyébként jelezd a cég felé, hogy postázzák ki, biztos ki fogják bírni azt a maximum ezer forintot, hogy kipostázzák neked.

2020. aug. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abbol szàmoljàk majd a nyugdij idöket. Nem àrtana ha mindegyik meglenne...
2020. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!