Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A műszakvezetőnek/nagyfőnöknek...

A műszakvezetőnek/nagyfőnöknek kötelessége lenne egyensúlyt teremtenie a dolgozók között, ha azt látja, hogy valakire "lepasszolják" a kemény munkát?

Figyelt kérdés
Vagy úgy gondolják, hogy a dolgozók oldják meg maguk között a nézeteltérést. Dolgoztam olyan helyen, ahol a műszakvezető kínosan ügyelt rá, hogy mindenki egyenlő mértékben dolgozzon és pihenjen, de volt olyan helyem, ahol max a műszakvezető annyit mondott, hogy ne hagyd magad, neked ugyanúgy jár a szünet.
2020. aug. 12. 19:25
A kérdező szavazást indított:
A dolgozó nem gyerek, hogy fogni kelljen a kezét a főnöknek fontosabb dolga is van
A főnök dolga, hogy biztosítsa az egyenlő munkavégzés lehetőségét
Talán valakit többet kell pátyolgatni az elején, de aki nem akar magán segíteni, azon más sem tud
21 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem, hogy ahol nagyobb volt az egyenlőség, ott sokkal keményebb munka volt.
2020. aug. 12. 19:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jelezheted nyugodtan a fonoknek, ha valaki szarik a munkaba es emiatt a tobbiek szivnak, de alapvetoen nem gondolom, hogy ovoneni/bacsikent kellene mindenkire ugyelnie. Mi ezt mindig meg tudtuk oldani, a jo dolgozok pedig osszefogtak, ha valaki szar volt, azt “kicsinaltuk”.
2020. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nem az van, hogy van egy-két tróger, hanem hogy amikor a főnök besétál, és ugyanazok az emberek csevegnek és ugyanazok ülnek mindig az íróasztalnál és dolgoznak, akkor kinek a dolga a beleszólás.
2020. aug. 18. 10:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben, ha a fonok vilagosan latja, hogy paran sosem csinalnak semmit, nyilvan az o dolga lenne rajuk szolni, hogy munka van. Ha nem teszi, jelezhetitek neki, hogy intezkedhetne. A reakcioja utan elgondolkodnek, akarok-e az adott helyen maradni vagy sem. Mondtam mar fel emiatt, mert a tobbseg nem dolgozott, nekem kellett mindent megcsinalni, a muszakvezeto pedig nem az, hogy nem akart, de nem tudott veluk mit kezdeni, nem jott annyi uj ember, hogy hirtelen ki lehessen rugni 10 szart, gondolom ezzel tisztaban volt a lusta emberek nagy resze is, ezert szartak bele, mert ha csak felig-meddig csinalnak valamit, az is tobb, mintha nem lennenek egyaltalan.
2020. aug. 18. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lenne...de nem úgy teszik
2020. aug. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!