Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire tolerálható munkahely...

Mennyire tolerálható munkahelyen ha valaki lazul munkavégzés helyett mert úgy érzi nem passzol hozzá a munka?

Figyelt kérdés

De azért pénzt felvesz érte. Ameddig nem kellett dolgozni jól elunatkozott itt.Az a gond ez az ember valószínűleg semmit se szeret dolgozni. Ha 46 évesen nem tanult meg felelősségteljesen gondolkodni ezután se fog.

Végeztem én is olyan munkát amit nem igazán szerettem a bunkó kliensek miatt vagy a kollektíva volt csapnivaló,de a munkát mindig elvégeztem és nem unatkozni jártam a munkahelyre.


2020. aug. 12. 21:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem érdemes ezekbe belefolyni. Az ő dolga, előbb utóbb ha nem végzi el a dolgát lesz annak böjtje. Max kirúgják. Ne aggódj feleslegesen mások hülyesége miatt.
2020. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a vezetőség eldönti, ne foglalkozz vele (kivéve ha pl neked kell megcsinálnod helyette, vagy miatta csúsztok)
2020. aug. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1-es ezt tapasztalom,hogy ketd lenni böjtje.

2-es így másokra több munka megy,meg volt kitalált valamit,okosan akart ötletelni utána rám passzolta a munkát észrevétlenül. Nem jó kolléga,pocsék vele dolgozni mindent másokra hagy és amikor a másik azt se tudja hol áll a feje ő keresztbe vágja a lábát, leül,hallgat és lassan joghurtot kanalaz.Mostmár én is lepasszolok neki munkát,kezébe nyomom.

2020. aug. 12. 21:13
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

ne csináld meg és kész!

Ha nem lesz kész a meló reklamáljanak annak, akinek meg kellett volna csinálni, mert az ő felelőssége!

2-es voltam

2020. aug. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ő úgy gondolja neki nem kell mindent csinálni.
2020. aug. 12. 21:22
 6/19 anonim ***** válasza:
Most képzeld van egy kolléga, aki egész évben sosem megy szabíra,se betegbe és elég rendesen húz is folyamatosan, pedig mehetne ide oda amoda, de valahogy úgy alakul, hogy nem megy, és van egy normális fönőke, aki mind ezt tolerálja, és még ő mondja, hogy lazulj kedves dolgozó, és a kedves dolgozó bizony lazul, és jól érzi magát, -na ilyenkor mi van?:D
2020. aug. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
6%

6+ A fene a kedves lustálkodó dolgozót-fúúúúúúj:D Pihen is, és még engedik is, ez skandallum (magyarul, hogy értsd: Botrány!!):DD


https://www.youtube.com/watch?v=VMO3YNoNyTY

2020. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én óvatos vagyok ilyenkor ítélkezéssel. Mert senkinél nem látszik, hogy van e esetleg valami fizikai gondja, vagy esetleg lelki, ami miatt szétesik. És ha ilyen van, akkor neki nagyon gáz lenne ha kirúgnák. Szóval ez nehéz ügy. Szerintem nagyon sok múlik azon is, hogy emberileg milyen, hogy mit érez róla az ember. Meg persze az is számít, hogy az amit hozzátesz a dologhoz az nulla, vagy csak kevesebbet, mint a többiek.
2020. aug. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6+És még nagyobb skandallum, hogy Europa szinte nagyobb részei le vannak állva a nyári szabadságolások alatt-Fújjjjjjj:DD Lásd Olaszország, és még egyéb helyek:D
2020. aug. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

*Mert senkinél nem látszik, hogy van e esetleg valami fizikai gondja, vagy esetleg lelki, ami miatt szétesik.


Semmi ilyen nincs. Szabadságolások, gyárleállások vannak Europa szerte, és egy csomóan most veszik ki a szabit és állnak le. Ennyi a történet., de ez a némberke egyből magából indul ki meg az irigységéből-és hát a rosszindulata:határtalan-de csak mérgezze magát továbbra is. Megérdemli.

2020. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!