Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Allasinterjura megyek es...

Allasinterjura megyek es izgulok nagyon, mondanatok valami tippet?

Figyelt kérdés
Vagy biztatot, jokivansagokat, tapasztalatokat, akarmit? Nem ez az elso allasinterjum, de mindig izgulok es emiatt szerintem elbenazom🙄 Raadasul egy egyszeru munkahelyre megyek, nem valami hatalmas multihoz ahol tobbdiplomas, tapasztalt zsenikkel kell versenyeznem, gyakorlatilag 8 altalanos az elvaras, de tobb koros interju van, fogalmam sincs, mire szamitsak.
2020. aug. 13. 10:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én pont tegnapelőtt voltam.

Én sem multiba mentem (bár majdnem annak számít.).. Tudom, hogy mennyire izgulsz, ez természetes dolog.

De azt mondják, érdemben nem lehet teljesen felkészülni, mert sokszor a szimpátia dönt.

(Bár nem tudjm, ebből mi igaz).

Gondolod el fejben, hogy miket kell mondani.

Nekem azzal kezdődött, köszöntem, bemutatkoztam.

Hárman interjúztattak.

Nézz a szemükbe, ha kérdezik mesélj magadról, akkor kezd magadban felépíteni azokat, amik az önéletrajzodban js szerepeltek.

Én a tanulmányaimmal kezdtem, majd azokkal, hogy hol dolgoztam, mit csináltam


Kérdeztek olyat is, hogy ha megkérdeznék a volt kollégáim, hogy mi volt a véleményük rólam, mit mondanának?

Mit tudok a cégről?

Ha több helyre jelentkeztem, akkor mi alapján döntöm el hová jelentkezem?

Mennyi a bér igényem?

Miért jöttem el a cégtől?

Majd meg köszönték, hogy eljött és azt mondták másnap azaz tegnap hívnak.

Sajnos nem engem választottak, de remélem, neked sikerül.. Sok sikert kívánok :)

2020. aug. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 herjeniu válasza:
Mindenki izgul kicsit , de fölösleges ha jó vagy abban amit csinálni kell. próbálj magabiztosnak tünni még ha nem is vagy az . sok sikert .
2020. aug. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Maradj laza. Ahol nem kérhetik igazán a végzettséget számon, ott arra mennek rá, hogy emberileg mennyire illesz a képbe. Legyél laza, de illedelmes. És ne feledd: interjún nem csak téged tesztelnek, hanem te is őket.
2020. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem sem eu az első, hanem a sokadik, de a jelenlegi helyzetre való tekintettel, ez az első, ahová hívtak személyes interjúra, de legalább 10 elutasítást kaptam az utóbbi hetekben, hónapokban, ráadásul tegnap sem sikerült. 😢.

Légy udvarias, kedves, határozott, nem kell folyton mosolyogni (nekem ezt is mondták,) lássák, hogy szeretnél dolgozni.

Első voltam. Majd írd meg mi volt 😊😊😊

2020. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vigyél maszkot s ne izzadj...
2020. aug. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Izzadni nem szoktam, csak a kezem remeg meg a gyomrom szorul xD Probalok hatarozott lenni majd, vegul is nem valami hatalmas poziciora jelentkezem, de hat akkor is...
2020. aug. 13. 11:12

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!