Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyièrt érné meg neked 8...

Mennyièrt érné meg neked 8 ora helyett napi 10 oràzni? Ha mennyivel lenne több a fizetés.a különbözet érdekelne.

Figyelt kérdés

Nem merek munkahelyet valtani mert rugalmasban vagyok en nyitok zarok akkor amikor akarok raadasul muszaj is a szabadidö mert tanulas es nagy maganproblemak is vannak.


Es ahogy eddig szetneztem csak igy kereshetnék többet ha több oraban dolgoznék màshol. Azaz àtmennék droidba.nem lenne életem sem ill az àtmenne kàoszba es tanulni sem ejszaka akarnék stb.


Amiket nyernék a vàltàssal olyan sacc 50 ezer Ft plusz. Nekem ez karcsu nagyon. Ebböl sem lenne hàzam nyomorognék eletem vegeig alberletben.

Most meg a jelenlegi munkahelyen nyomorgok de ez mellett legalabb remenyeim vagy eselyeim vannak kitörni is azaz intezni vmi màst.



#munkaidö az eletböl elvéve
2020. aug. 14. 07:26
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
De a kitörest nezve mas munkahelyekkel sem lennék elörebb ugy erzem.
2020. aug. 14. 07:28
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem tudnának annyit fizetni!
2020. aug. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

En meg kezdem hülyenek erezni magam hogy relative az igy adodott több szabadidömet ki sem tudom arra hasznalni, hogy elerjek egy akkora megelhetest amiböl lathatova valik hogy lesz pl hàzam is valamikor. Vagy minimum ne nyomorogjak az alberlet mellett hanem jol eljek.


Interjukon pofam leszakad összegü béreket ajanlanak diplomaval. Amiert meg sem éri felmondanom es valtanom.

2020. aug. 14. 07:40
 4/22 anonim ***** válasza:
71%
Ha munka mellett tanulni akarnék és / vagy családi kötelezettségeim lennének, akkor semmi pénzért nem váltanék. HA minden erőddel a munkára tudsz ÉS akarsz koncentrálni, akkor persze, pár évre megéri váltani.
2020. aug. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Akarnék ha megèrné. De ugy erzem nem lennék elörebb.

Ha a mostani eletszinvonalon maradnek es lenne plusz 50 e-em es azt felretenném is azzal 5 ev mulva lenne 3 milliom önerönek is bolhafing.

2020. aug. 14. 08:01
 6/22 A kérdező kommentje:
Toporgok évek ota :(
2020. aug. 14. 08:02
 7/22 anonim ***** válasza:

Semennyi.

8 oraban igy is tobbet keresek mint sok 10-12 orazo.

2020. aug. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

En is igy vagyok most ezzel sajnos. Azaz alacsonyabb oraszamban magasabb az atlagberem mint masnak magasabb oraszamban. De jobban fizetö helyen ezert lenne a különbözet is alacsony.


Pl most 6 oraban keresek 150 et

Ami 8 orara atvetitve 200 netto. Azaz ha a sajat helyemen atmennék napi 8 ba akkor annyit kapnék. Ami nekem az 50 ezer plusszal nem éri meg merz eselyem sem lenne a szabadidö alatt kitöresre.mondhatnàm leköteleznének ezzel droiddà.


De 8 oras munkahelyek vagy 200 nettot ajanlanak vagy 250 a plafon pü i diplomaval. (Nem egy interjun voltam) amivel megint nem vagyok tehat elörebb. Szoval lekötném magam droiddà ugy hogy alberletben halnék meg es kocsifenntartasra sem lenne penzem pl.

azaz csoringer sz.r maradnék ugyanugy tovabbra kitöresi lehetöseg nelkül.

2020. aug. 14. 08:14
 9/22 A kérdező kommentje:

Szoval 7. nek sem érné meg valtani.

Halalpontosan ez a szitu nalam is.

2020. aug. 14. 08:15
 10/22 A kérdező kommentje:

Es anno direkt kerestem reszmunkaidös allasokat hogy meg tudjak alapozni egy karriert legyen idöm tanulni es a maganeletem is el tudjam latni.


Direkt ezert elkülönitettem magamnak sajat idöt hogy fel tudjam magam epiteni.


Es egyszerüen nem tudom hogyan tudnàm kihasznàlni jol az idömet azon kivül hogy olcson eladjam magam egy cégnek teljesen. Azaz semmi idöm ne legyen es akkor megérje legalabb.

2020. aug. 14. 08:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!