Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Feltehetem a pocakomat az...

Feltehetem a pocakomat az asztalra?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jó nagydarab pocakos csávó vagyok (150kg körül), irodai munkával. Mit gondoltok nem gáz "felpolcolnom" a hasam az asztalra? Csak mert úgy milliószor kényelmesebb mint ha hagynám nekinyomódni.. Csak félek megszólnák a többiek vagy valami. Mit gondoltok?

2020. aug. 14. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérnék olyan asztalt, ami be van vágva ívesen a hasnál.
2020. aug. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Ez olyan asztal de így is nyomja. De ha feldobom rá a hasam az úgy tökéletes.
2020. aug. 14. 09:23
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Hát dobd fel akkor. Viszont a saját érdekedben próbáld meg fokozatosan kisebbre venni a méretét :)
2020. aug. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok :) köszi
2020. aug. 14. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

3


Nem tudom, miért lesz jó neki, ha minden nap kisebb asztalra teszi a hasát...:DDD

2020. aug. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Szólni nem biztos, hogy szólni fognak érte, de ettől még sokaknak nem fog tetszeni. Munkahelyen, ahol többen vagytok, nem illik. Én is sokkal kényelmesebben érezném magam melóban ruha nélkül, de tekintettel kell lennem arra, hogy körülöttem mások is dolgoznak.
2020. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát azért talán nem ugyanaz ruha nélkül lenni meg ruhában felvenni egy kényelmesebb pozíciót az asztalodnál.
2020. aug. 14. 21:33
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Sarkított példát írtam, de a lényegen ez nem sokat változtat. Én kényelmetlenül érezném magam és feszengenék, ha egy kollégám feltenné a pocakját az asztalra. Előző melóhelyemen volt egy erősen túlsúlyos kolléganő, ő a pólóját húzta fel rendszeresen, hasonló kényelmi okok miatt. Senki nem mert szólni neki, de odanézni se. Szóval megértem, hogy kényelmes, de emberek közt tekintettel kell lenned másokra.
2020. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Felrakhatod. Szemben a Gizi melleihez pont passzol ;)
2020. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
88%
Nagy árnyék alatt nő az uborka
2020. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!