Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Debrecen és környékén van...

Debrecen és környékén van olyan gyár ahol potlekokkal egyutt meglehet keresni kb netto 260000 ft-ot?

Figyelt kérdés
Nem feltetlen gepkezelo poziciora gondolok, hanem inkabb karbantarto, muszeresz, targoncas.

2020. aug. 15. 21:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Keleti országrész sokkal másabb a bérezés ezt onnan tudom, hogy olyan gyárban dolgozom, amiből 2 van idehaza. Egy itt a Dunántúlon a másik meg a nyírségben. A két gyár között jócskán van eltérés a fizuban. Ezt egy kolléga mesélte nekem, aki eljött onnan és átjött ebbe a gyárba.
2020. aug. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%

Én debreceniként nem tudok ilyenről.


Ahol a férjem dolgozik, ott az ilyen munkakörben lévők 3 müszakban, pótlékokkal együtt max. 170-180-at keresnek.

2020. aug. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Van.

Teva, Richter, National Instruments stb.

2020. aug. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó, neked ezt ki mondta?


Az én egyik barátnőm dolgozott tavaly az NI-ban és ilyen 130-140 ezres bérek voltak 3 műszakban...

2020. aug. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
A Digi-nél meg lehet keresni ennyit, csak az nem gyár, de nem kell hozzá végzettség, mert betanítanak.
2020. aug. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
24%
Continental
2020. aug. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a Kőröstejről van valakinek infoja?
2020. aug. 15. 23:31
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Négyeske: a kérdés az volt, hogy meg lehet-e keresni pótlékokkal együtt netto 260 ezret Debrecenben?

Igen, rengeteg helyen meg lehet ennyit keresni, mert ez már nem egy nagy pénz!

A kérdés pontatlan, mert általánosságban kérdez, nem pontosítja hogy milyen munkával? Betanított munkával - bárhol az országban - kevés helyen lehet ennyit keresni!

A jó szakmunkást viszont mindenhol (magyar viszonyok közt) jól megfizetik.

És ha nem gyárra vetíted csak ki ezt a kérdést, akkor bizony nagyon sok helyen megfizetik a tudást - így a NI-nél is!

Sorolhatom tovább is, mert az ITK-nál, a Lufthansa Technicnél, a Fly Pharmanál, a Diehlnél, a Xangánál a Kronesnél, az Alföld tejnél, de még a Hunépnél is megkeresik, megkereshetik ezt a pénzt, sőt jóval többet is...

Debrecenben lassan munkaerő-hiány van, és ez kezd érződni a fizetéseken is.

A jó fizetéshez azért mindenhol kell a szaktudás, a nyelvismeret, a végzettségi szint.

2020. aug. 16. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
56%

Ötöske, mint làthattad volna, ha az egészet elolvasod, a kérdés bizonyos munkakörökre vonatkozott. Azt írtam, ilyen munkakörökben nem lehet.


A férjem is megkeres ennyit, igen, de ő nem is a felsorolt pozíciókban van egy gyárnál, hanem kicsit jobban. Én szintén megkeresek ennyit, viszont irodán dolgozom egy speckósabb munkakörben, de még nálunk se kap mindenki ennyi pénzt, pedig nálunk nyelvtudás is kell, nem csak egy sima érettségi, mint pl. egy gépbeállítónak vagy targoncásnak.


Az NI meg társai ilyen pozíciókra még 200 ezret sem fizetnek pótlékokkal, nemhogy többet.


Mellesleg, nem tudom, milyen munkaerőhiànyról beszélsz, nekem jó néhány ismerősöm lett muknanélküli most a vírus miatt, akik azóta sem találtak munkát. Hozzánk meg, amikor pozíciót hirdettünk, egy hét alatt 500-an jelentkeztek.


Nem tudom, hol itt a munkaerőhiány.

2020. aug. 16. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A vírus teljesen felborította a gazdaságot, ami - papíron - remekül teljesített, csak aztán kiderült hogy a király meztelen.

Én a vírus előtti időkről beszélek, mert az a normál állapot és majd az fog visszatérni (valamikor).

A jelenlegi helyzet átmeneti és átláthatatlan!

Amíg nem a munkavállaló kapja meg egyenesen a vírus miatti támogatásokat, addig a munkáltatók úgy játszanak a munkaerővel, hogy minél nagyobb állami pénzt tudjanak lenyúlni!

Ezért van az, hogy egyes cégeknél, boltoknál sőt: bankfiókoknál is nagyon is érdemes nekik zárva tartani (vagy rövidített nyitva tartással üzemelni)

Szóval most nem normális helyzet van mindenütt, ez nem lehet vitatéma.

2020. aug. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!