Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha elköltöznék egy véletlensze...

Ha elköltöznék egy véletlenszerűen kiválasztott városba, elképzelhető, hogy ott munkát is fogok kapni?

Figyelt kérdés
Azt tervezem, hogy elköltözöm egy véletlenszerűen kiválasztott magyar városba. Szerintetek elképzelhető, hogy ott egy munkahely is várna rám? Illetve mekkora ennek az esélye? Első teendőm az lenne, hogy regisztrálok a helyi munkaügynél. Vajon hozzámvágnak valami munkát, vagy azt kérdeznék: Hát önt meg honnan szalajtották? És azt mondanák, menjek vissza oda, ahonnan jöttem.

2020. aug. 16. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
ez aztán a racionálisan megtervezett jövő
2020. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
igen, csináltam már vagy 3x :)
2020. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem valószínű, rengeteg dologtól függ.
2020. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ha egyre többen tennénk ezt, egyre nőne az esélye, hogy ott munka vár bennünket. Hiszen szabadulnának fel az állások.
2020. aug. 17. 00:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, az én szülővárosomban nem biztos, hogy találnál munkát. :D Szóval erre azért ne vegyél mérget.
2020. aug. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia Kérdező ! Hogy alakult az életed ? Elköltöztél ? Ha igen, hova ? Lett melód ? Remélem, szerencséd lett.
2022. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!