Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy a főnököm...

Miért van az, hogy a főnököm nagyon bizalmaskodó hangnemet enged meg magának, de amikor lazábbra akarom venni a stílust, hátrál, hogy "mégiscsak a főnököd vagyok"?

Figyelt kérdés
Még csak próbaidőn vagyok, de már olyanokat mesél nekem, hogy a két felsővezetője hogyan gabalyodtak össze a céges bulin, meg hogy ki milyen részeg volt. A lányáról is beszélt, hogy mennyit keres az új munkahelyén és hány millióért vett kocsit. Beszéltem neki arról, hogy Hollandiában nyaraltam a bátyámnál, ő megkérdezte, hogy betptem-e. Én is próbáltam barátságosabb hangmenet megütni vele, megkérdeztem, hogy itthon vagy külföldön tartják a vezetői céges bulikat, és hogy hogy néz ki a hely, modern vagy inkább mediterrán, akkor viszakozott, hogy ez nem igazán rám tartozik (Tehát az a logika, hogy én nem kérdezhetem meg, hogy mi volt a menü a céges bulin, de ő igen, hogy ki mennyire rúgott be és kivel kötött ki ágyba?). Az oktatókról is próbáltam mesélni neki, de finoman jelezte, hogy ez nem érdekli.
2020. aug. 18. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Hasonló lenne a hozzáállásom csak alkalmazott és fönök viszony
2020. aug. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Milyen hasonló hozzáállás?
2020. aug. 18. 09:20
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ha elkezdené mondani a magán dolgait, ugyanolyan érdektelen pofát vágnék amit ő leadott, illetve magán dolgaimról kérdezne úgy válaszolnék hogy ehhez semmi köze, nem kapcsolódik munkához stb
2020. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nem ertette a kerdest. Hogy hotek vagy mediterran e egy ceges buli?? Ki kerdez ilyen baromsagokat.

Ezert visszakozott csak. Egy bulin ez a legutolso ami erdekes lehet

2020. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
*modern vagy mediterran?:D
2020. aug. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Állítólag mindenkivel ilyen (ha jó napja van, a legintimebb dolgait is elmeséli, de a te magánéleted nem érdekli), a páran csak mosolyognak és a vállát veregetik, hogy "de vicces vagy, főnök", van aki csak a fejét csóválja és a szemét forgatja.
2020. aug. 18. 09:28
 7/14 A kérdező kommentje:
A menüre is rákérdeztem, meg hogy lehet-e használni az egész helyet vagy a konferenciatermet.
2020. aug. 18. 09:30
 8/14 anonim ***** válasza:
72%

Nalunk is volt hasonlo


Egyszer könnyezve jött a csopvez hogy beteg a kutyaja vagy ilyesmi mindenki empatikus volt.


Mikor meg kiment mindenki ki volt bukva hogy most komolyan a kutyàja miatt kell hüppögniük hogy erre "kenyszeriti" öket?ki voltak akadva hogy a cégnek a fönök kutyàjàt kell sajnalni ez a mai projekt..

2020. aug. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Undorító.De főnökök között esetleg ezerből egy olyat találsz, aki normális ember maradt.

Azért csinálja, mert információkat gyűjt be így, viszont emberileg abszolut nem vagy fontos neki. Dicsekszi, lenéz és sosem lesztek "haverok", mert mindig különbnek, értékesebbnek fogja saját magát tartani (holott nem az). Javaslom, hogy szakmai, legszükségesebb dolgokon kívül ne beszélgess vele. Felesleges.

2020. aug. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

Jaj, nincs senkije, mert mindenki utálja s ti vagytok a kis szemetesládái+pletykás tahóka;)

Mindig azt kell mondani történeteire, "hát ez csodálatos főnök"...idővel megunja s lekopik.


A magánéletedhez meg semmi köze, de ha nagyon erősködik, miként telt a hétvégéd, akkor "Ó az csodálatosan! A hétvégén hentesbárdal feldaraboltam egy marhát vidéken haverokkal!Úgy pattogott a feje lecsapáskor, mint jeges eső a tetőről!"

Ha érti a célzást, többet nem puhatolózik;)

2020. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!