Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megutáltam a kollégámat mit...

Megutáltam a kollégámat mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Lomha,lusta.Sokáig nem dolgozott.Elkezdett utána valamiket csinálni persze céllal.Akart emelést és kiverte a huppot a főnöknőnel elszámolásnál ő miért nem kap annyit.A főnöknő elmagyarázta neki akkor mit kell,hogy csináljon és szembesítette pár dologgal és még ő érezte magát sértve.Napokig visszavett a munkából.Utána kezdett megint úgymond dolgozni.Az új taktika dolgozik is,de mikor elküldi valamit elintézi lóg is,és ma pl.valami csavarokat vett magának haza így el is marad jó egy órát. Meg a telefonjába merül és jókat mosolyog mostmár párszor szól a főnöknő olyankor mit csináljon.A főnöknő ha ott van igyekszek bár keres kibúvót..Mikor velem dolgozott olyan volt mint a lassított film,ha mondtam is neki valamit mit kell csinálni vonogatta a vállát,kényszeredetten, nyúlva csinálta.De félő majd meglesz bocsájtva és nehogy minden menjen ahogy volt.Talán nem adja a debilnek erre a töketlenkedésre afizetesemelést. Látszik a főnöknőn hogy tudatában van amit csinál de jobban megint hallgat,az eset után nem konfrontálódik.

Nem tudom az ilyen alak szándékosan csinálja vagy ilyen az alaptermeszete és kutyából nem lesz szalonna...de nagyon irritáló a pofátlansága.Alap dolgokat nem sajátított el.

Nem tudom mi a jó ilyen helyzetben,a főnöknővel jó a viszonyom,másokkal sincs gond hagyjam ott a munkát ez a barom miatt.Nagyon idegesítő.Es ezt a pofátlanságot nem tűröm.Palira vesz bennünket.


2020. aug. 18. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
En megkernem csak a fönököt hogy ne veöe kelljen dolgoznom mert hatraltat.es enny
2020. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ennyi
2020. aug. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos hétköznap délután azok vannak akik részmunkaidősök ők délelőtt máshol dolgoznak és minden másnap váltják egymást arra viszont megkértem többet szombat délelőttre ne rakjon be vele dolgozni akkor két munkás dolgozik, hétközben meg a főnöknőm, én meg ő dolgozunk délelőtt.
2020. aug. 18. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!