Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire lehet számítani első...

Mire lehet számítani első munkanapon a Bosch-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Jobb lehetőség nem lévén jelentkeztem a Bosch-ba, fel is vettek. Szombaton megyek, két napos oktatás lesz először. Eléggé izgulok az első munkanap miatt, sosem dolgoztam még ilyen helyen. Mire lehet számítani? Normálisan megmutatják mi lesz a feladatom? Félek nehogy túl béna legyek... Aki dolgozik/dolgozott ott segítene picit, hogy mennek a dolgok?

2020. aug. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Melyik Boschba?! Azért nem mindegy, hogy Hatvan, Miskolc..
2020. aug. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, igen kifejtettem hogy Miskolc, hármas csarnok.
2020. aug. 20. 20:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Pörögjön a kezed, mint a robotnak, bio-robotnak...
2020. aug. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hármas csarnok tán az a legjobb. Az egyes a legroszabb elviekben. Nekem ismerőseim dolgoznak ott. Nem kell tartani tőle, meg mutassák rendesen. Meg úgy van, hogy amikor beraknak egy sora ott több állomás van, és az egyikre majd oda tesznek, lesz meleted egy kolléga aki segít betanulni, utána már meg egyedül is fog már menni. Majd később meg raknak másik állomásra, hogy szépen lassan minden folyamatot betanulj a soron. Eddig én így halottam.
2020. aug. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem egy álommeló, de aki ott van, nem hallok róla szörnyű dolgokat.

Sőt, az egyik nő, aki a falunkból dolgozik ott, egyenesen imádja. Úgy érzi, megbecsülik, vannak juttatások, karácsony előtt ajándék.


Én Kazincbarcikán vállaltam diákmunkát a nyáron (mindegy hol, de megbántam), és a végén irigykedtem azokra, akik a Boschba mentek. Többet is kerestek, mint mi, na meg azt mondtak, hogy egész jó a meló. Szerintem ha valaki bírja a monotonitást, annak tényleg lehet jó.

2020. aug. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

A párom a négyesben dolgozik, ő szereti. Dolgoznak ott még közeli ismerősök, barátok, ők is szeretik.

Az egyesben voltam diákmunkán, az első nap után minden bajom volt, mert betettek végösszeszerelőnek..

A SEGA-ban ( “hármas” csarnok) is dolgozik ismerős, ő szereti.

Általában rendesen megmutatják, hogy mit kell csinálnod, emiatt nem kell félned. Az elején biztos, hogy fogsz kicsit bénázni, de nem baj, mert bele lehet jönni, és utána már rááll a kezed.

Amit leginkább meg kell szoknod majd, ha még nem volt ilyenben részed, az a 12 órázás, és maga a munkarend.

Jó tanács, de ezt úgyis mondani fogják, hogy egy mérettel nagyobb cipőt kérj. :) Az oktatás első napja elég unalmas, a teszt kisujjból kirázható.

És sok sikert.


u.i.


“Ez nem szelektív hulladékgyűjtés! Ne dobd a ... közé az alábbi hulladékokat: “ Ezt pedig majd megérted az oktatáson :D

2020. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a választ, aranyosak vagytok :) igyekszem nem túlparázni 😁
2020. aug. 20. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!