Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Más is van itt aki a munkahely...

Más is van itt aki a munkahelyén nem nagyon szokott beszélgetni?

Figyelt kérdés
2020. aug. 23. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Eleve azt vallom, hogy munkahelyen nincs barátság. Amint érdekében áll, úgyis kiszúr veled, nem áll melléd.
2020. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Kuka vagyok.
2020. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Eleinte barátságos voltam és kommunikatív, de hamar rá kellett jönnöm, hogy ferdítve, hazugságokkal megspékelve futótűzként terjedt minden szavam. Kibeszéltek és olyan következtetéseket vontak le belőle, hogy döbbenetes. Bár szerepelt a munkakörömben az operátorok ellenőrzése és el is várták, hogy piszkáljam őket, sosem tettem. Mégis bántottak. Ez egy multinál volt, otthagytam mert a depresszió határát súroltam a befordultságom miatt.
2020. aug. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg akkor ha a társaság gyomorforgató-és még folyamatban a váltás.
2020. aug. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nincs miről.
2020. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
Én sem nagyon. De muszáj. Vezetőként kell egy kicsit az emberek lelkét is ápolni. Azért nem haverkodni, de kis smalltalk, odafigyelés, a problémáik meghallgatása, kételyeik eloszlatása stb elengedhetetlen
2020. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút nem szoktam. Rendkívül zavar, hogy ha leállok valakivel beszélni, azonnal záporoznak a magánéletet érintő kérdések, és pillanatok alatt kínvallatássá válik a dolog.


Alternatív lehetőség, hogy az illető kezd el olyan dolgokkal ostromolni, amihez semmi közöm és nem érdekel. Hogy ő miért vált el, mikor hogy műtötték, hány gyereke van, vagy épp hol dolgozott 20 évvel ezelőtt Esetleg politika... Aki azzal jön, arra aztán bőven ráférne egy légycsapó.

2020. aug. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jelenlegi munkahelyemen én is kedves voltam eddig, de engem is kibeszéltek olyanok akik állandóan hibáznak. Technikus pedig nehogy már megmagyarázza nekem mit kell csinálnom amikor én vagyok a mérnök és ő azt sem érti mit csinál.


Szóval hamar rájöttem hogy felesleges bármit mondani, saját dolgom megcsinálom, máshoz nincs közöm és nem érdekel.

2020. aug. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van pár normálisabb ember, akivel jó pár szót váltani hogy kikapcsoljak egy kicsit, de egyébként egyáltalán nem bánnám, ha nem beszélnék senkivel.
2020. aug. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia, én sem szoktam beszélgetni, köszönésen, 1-2 vigyor és kész. A munkahelyemen én vagyok a legfiatalabb, és kb. csak nők vannak. Ezek az öregebb nők nem tudom melyik bolygóról szabadultak, de ezeknél rosszindulatúbb, szarkeverőbb undoritóbb lényekkel még nem találkoztam. Az elején próbáltam barátkozni, de állandóan kibeszéltek, kevertek a hátam mögött, beakartak feketíteni a főnök elött. Tudom, hogy az irigység áll emögött így nem is mondok el magamról semmit sem.
2020. aug. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!