Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy kerüljek ki ebből a...

Hogy kerüljek ki ebből a bonyolult helyzetből, mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Ma a munkahelyemen történt és voltaképpen van egy olyan érzésem, hogy rám akarnak fogni, hárítani valamit. A lényeg, hogy van egy kolléga, aki szó szerint megítél másokat külső alapján, legfőképpen szín alapján. Na, mármost engem pár hete lehordott mindennek és a többiek is azóta megkapták a jelzőket, tehát semmi jelet nem mutatott arra, be akar illeszkedni. Na, most a többiek közül ma megjegyezte az egyik, milyen szótámadás érte és mondtam neki, hogy van ennél durvább is, de nem kell miatta felkapni a vizet, hadd csinálja, hadd mondja, ő kap, nem ő. Nem mellesleg, aki bajba kerülne, nem feltétlen a hibás fél lenne, hanem az, akit a hiba érte. Továbbá, nincs bizonyíték, csak az, amit az elmúlt napokban művelt. Továbbá, inkább intettem hallgatásra, mivel elég sok embert ismer és van egy stílusa, úgyhogy nehogy... Erre, amit elmondtam, hogy mit mondott rám, visszamondta fűnek-fának, pedig kimondottan kértem, hogy maradjon köztünk és nem kell rá figyelni, úgyhogy, ha az illető fülébe jut ez, akkor én bajba kerülhetek és úgy tűnik, rám fog csapódni z egész dolog, mintha kaptak volna az alkalmon, egyébként sem állt a társaság jó hírben, de ezt még magam sem gondoltam volna, hogy ilyen bizalmas dolgot meg mernek tenni, hogy tovább adják és ezzel nekem nagy bajt okoztak. A munkát szeretem, a kiképzési órákon vagyunk együtt, holnaptól külön ülök, nem foglalkozom velük, de mit tehetnék én, hogy ne jöjjek ki hibásan és nehogy bármelyik feljebbvalóhoz eljusson, probléma legyen (mert ebből lehet), és rajtam csattanjon, a többi meg...

Na, most voltaképpen ezt miért kellett velem megtenniük is egyáltalán...? Mit tegyek? :( Köszönöm a válaszokat, már kisírtam magam.



2020. aug. 25. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
*Nem mellesleg, aki bajba kerülne, nem feltétlen a hibás fél lenne, hanem az, akit a hiba érte
2020. aug. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem is kell semmit hozzáfűzni.
2020. aug. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Azt a címet kellett volna a kérdésednek adni:


A patkányok és a süllyedő hajó esete.

2020. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké, rendben. Mit tudnék tenni? Semmit? Kezdjek vergődni a csapattal szemben, mint, akit sarokba szorítottak?
2020. aug. 25. 18:21
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Aki egyenes az szembe megy. Aki gyáva és becstelen az fejet hajt.
2020. aug. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!