Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valaki tud segiteni munkakeres...

Valaki tud segiteni munkakeresés ügyben?

Figyelt kérdés

Igazából, már szeptembertől kéne elkezdenem dolgozni, de folyton húztam, mert ötletem sincs, hogy mit. Van egy érettségim, nem tudtam, hogy minek kéne tovább tanulni, mert úgy nagyon nem érdekel semmi.

Nem tudom mit keresek. Valami tipp? Annyi, hogy nem vagyok egy társasági ember, így olyanra gondoltam, ahol nem dolgoznak sokan. Illetve nem túl stresszes meló, mert eleget idegeskedek a hétköznapokba...


2020. aug. 25. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Postán folyamatosan keresnek embert, Budapesten legalábbis.
2020. aug. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem végeznél el egy rövidebb képzést?

Megnöveli sokkal az esélyeid. Emlékszem én érettségivel csak nagyon rossz munkákat találtam. Tényleg nem rossz szándékból írom.

Szóval, ha megteheted valamilyen képzést csinálj és több esélyed lesz.

Esetleg recepciós munkakör.

2020. aug. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Gyár
2020. aug. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Targoncás tanfolyamot végezz el OKJ+jogsit rá, lehetőleg mindhárom típusra, és azokkal szinte bárhol elhelyezkedhetsz és nem fogsz rosszul keresni.
2020. aug. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rendőrség
2020. aug. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%

hát ha csak érettségid van, akkor első lépés lehetne hogy a helyi munkanélküliben érdeklődsz, milyen képzések indulnak szeptembertől, hátha találsz valamit ami felkelti az érdeklődésedet. ha ez nem játszik, akkor kb bármit dolgozhatsz, én egy szupermarketben dolgozom részmunkaidőben, mert miért ne. rengeteg ilyesmi munka van, amit mindenféle végzettség nélkül csinálhatsz, pincérkedés, kávézók stb. és a legjobb az egészben: nem kell hosszútávra tervezni. nem kötelező minden egyes munkahelyen évtizedeket eltölteni. ha egy év után úgy gondolod, most mást csinálnál, akkor lelépsz.

amúgy ha ennyire lazán állsz a munkához, akkor gondolom nincs családod, és jelenleg munkád se. min idegeskedsz annyit??

2020. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkaügyis képzések, esti képzések, esetleg, ha van jogsid lehetsz futár.
2020. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!