Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan értelmezendő hogy...

Hogyan értelmezendő hogy vannak akik nem jelennek meg az első munkanapon, mert „még nyaralnak“? Miért hagyja ezt a vezetőség ha kötött a szabi kivétele?

Figyelt kérdés

Iskola, ahol a tanárok egységesen szabin vannak júl -1 aug 23-ig. AZ első munkanapjuk aug 24 hétfő (lett volna). Megmondták, aznap értekezlet, megjelenés mindenkinekkötelező, mert munkanap, a szabiknak vége.


Mégis többen nem jöttek mert „még nyaralnak“ van aki jövő hét hétfőig nem is jön, mert nyaral.

?????

Nem értem ez miért elfogadható miért tűri ezt el a vezetőség? Mi az hogy még nyaral ha a szabik kivétele és ideje kötött? Akkor minek a terhére nyaral, ha egyszer munkanapja van?


2020. aug. 26. 07:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Te vagy a főnökük?

Gondolom nem.

Vagy a hiányzásuk miatt te nem tudod végezni a magad munkáját?

Ha erre igen a válaszod, akkor jelezd ezt a főnökségnek.

Amúgy mit foglalkozol az ő munkájukkal? A főnökök dolga ezt számon kérni, nem a tiéd.

2020. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Az nem jut eszedbe, hogy korábban ledolgozta ezt az időt a főnökkel egyeztetve?
2020. aug. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
Tanévkezdés az alapítványi suliban....
2020. aug. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát marha érdekes egy iskola lehet mert én is tanár vagyok de a szabi kivétele valóban kötött és olyan nincs hogy ha vége a szabinak akkor még nyaralgatok. Ott volt rá két hónap.


Még azt se lehet mondani hogy ha maradt szabija miért ne venné ki mert ha 2 hónapot otthon volt (és jún vége -aug 25 között hol máshol lett volna mint szabin) akkor nem maradhatott napja, ill ami maradt az kell az őszi-télire.

2020. aug. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Ez a képzeletbeli iskola nem működőképes, gyengekezű igazgató, tanárok, kik telibe fossák a munkát, meg azt se tudják lesz-e szerződésük és nem is érdekli őket... csak a kérdezőnk a munka hőse😁 találj már ki jobb mesét😄
2020. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
4 Ez az alapítványi iskolás kérdező, aki egy fiktív iskolában történő anomáliákról ír ki kérdéseket.
2020. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
... ahol minden tanár lusta és lógós, egyedül ő a munka hőse. Az nem derül ki, hogy milyen beosztásban dolgozik ott, talán informatikus.
2020. aug. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Eskü ez a kérdés már volt. Szinte ugyan így megfogalmazva :O pár hónapja olvastam itt
2020. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy a kérdés kamu, de tényleg van ilyen!

Emlékszem, ált. suliban 1 hónapig nem volt töritanárunk, mert külföldön nyaralt. Pedagógus ismerősöm is panaszkodott, hogy többen is szeptemberben mentek nyaralni, mert akkor olcsóbb.


Amúgy olyan helyen fordulhat elő, ahol gyenge kezű az iskolavezetés.

2020. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

"Amúgy olyan helyen fordulhat elő, ahol gyenge kezű az iskolavezetés."


meg olyan helyen ahol akkora a tanárhiány hogy úgyse merik kirúgni a tanárt hiszen ki lesz helyette? senki.

Inkább elnézik neki.

2020. aug. 26. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!