Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez a facebookra...

Szerintetek ez a facebookra tartozik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egészségügybe kezdtem el dolgozni.Ezáltal sokan ismernek a környéken és elkezdtek bejelölgetni a személyes facebook oldalamon. Ez eleinte cukinak tűnt,meg örültem is,hogy megkedveltek esetleg stb...erre éjjel-nappal kérdeznek,ha esetleg valami miatt nem írok vissza (pl:temetésen vagyok, kórházba vagyok,mint beteg vagy a családommal,gyermekemmel foglalkozom..stb),akkor meg letámadnak trágár szöveggel,hogy milyen lelkiismeretes vagyok,így törődöm velük.

Jelenleg szintén kórházi tartózkodás(műtét) miatt kiestem a munkából ,majd időközben veszélyeztetett terhes is lettem,ami miatt jelenleg is kórházban tartózkodom (nem ott ,ahol dolgozom). Nyilván emiatt nem dolgozom és nem is fogom. Rengeteg támadás ért,hogy nem osztottam meg a profilomon se azt,hogy többet nem dolgozom,se azt,hogy műtöttek,se azt,hogy terhes vagyok (már ha megmarad a baba,mert még az se biztos sajnos). Nem gondolnám,hogy ezek másokra tartoznának...Undorítónak vélem ezt a fajta viselkedést. Sajnos a korábbi elődeim mindent megosztottak,megosztanak a magán jellegű oldalukon.Lehet emiatt a kiakadás. Bár így se jut el mindenkihez az infó,hiszen nem mindenki ismerős,vagy nincs is facebookjuk.

Ti mit gondoltok a munkahely és a facebookkal kapcsolatban?


2020. aug. 26. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Nem kellett volna visszaigazolni egyiket sem.
2020. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
pont ez volt eszembe,de akkori tapasztalatlan fejjel erre nem gondoltam.Most meg,ha törlöm őket még nagyobb a sértődés,bár megfogom lépni,de akkor kivétel nélkül mind repül.
2020. aug. 26. 12:58
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, töröld a sok böszmét. Ismerőseid legyenek azok, akik rokonaid meg kollégáid aztán kész. Minek is a nagy ismeretségi kör FB-n? Van családod, nem akarsz férfit fogni magadnak.
2020. aug. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Töröld őket, vagy legalább messengeren tiltsd le.

Sajnos ez egyre rosszabb lesz, úgy látom. Nekem tegnap 23.15-kor írt ügyfél a messengeren, hogy mit szeretne rendelni. Már félálomban voltam. És ez egyre gyakrabban fordul elő. 15-20 éve még elnézést kértünk, ha valakit este 7 után zavartunk, még ha közeli ismerős is volt, ma meg már nem számít az idő, legyél mindig elérhető. Egyre inkább hozzászokik mindenki, hogy két kattintással el lehet intézni dolgokat, gondolkodni meg elfelejtenek közben.

2020. aug. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tiltsd is le a fenébe mindet.
2020. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Eleve, hogy intézheti valaki a szakmai életét facebook-on... Mondanám, hogy arra ott aLinkedIn, de ilyen szintű semmire az se. Le kell törölni mindenkit és nem visszaigazolni ezeket. Ha bajuk van, menjenek az ügyeletre
2020. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz azzal, ki sértődik meg és min, főleg, ha ennyi empátiáról tettek tanúbizonyságot. Becsüld ennél többre magad! A facebook amúgy is lehúzó tud lenni egy bizonyos szint "felett". Én is nemrég töröltem ki 70 ismerőst (még így is félmunkát végeztem), mert rájöttem, igazából nem akarom mindenkivel megosztani az életem. Akikkel meg igen, azok nagyrészt fb-n kívül sem maradnak le semmiről.
2020. aug. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!